Naturiga Nedir?

Naturiga, sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam sonucunda, uzun yıllar fazla kiloları ile mücadele etmek zorunda kalmış farklı sektörlerde çalışan bir grup arkadaşın kurduğu, organik ürünler üreten bir markadır. Naturiga markası, içeriklerini oluştururken, doğanın kendi harikasından doğan bileşenleri kullanmaktadır. Marka dünyanın en zengin içerikli besinlerini arayıp, bularak tüketicilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Firma, dünyanın çeşitli ülkelerinde en iyi içerikleri arama ve öğrenme sürecini 1 yılı aşkın bir sürede tamamlamış ve bu süreçten elde ettiği deneyimleri de kullanarak, markalaşmıştır. Naturiga ilhamını Hipokrat’ın ünlü bir sözünden almaktadır; “ Besinler ilacınız, ilacınız besinler olsun.”. Naturiga’nın diğer amacı ise iyi beslenme tutkunlarının aradığı temiz gıda markalarından biri olmak ve bu alanda Türkiye’nin önde gelen markalarından biri haline gelmek.

Naturiga Ürün Yelpazesi

Naturiga, yeni ürün çeşitleri ile tüketicilerin beğenileri ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hizmet vermeye çalışan bir markadır. Naturiga markasının ürünleri arasında yer alan; organik spirulina tozu, kakao tozu, maca tozu, buğday çimi tozu öne çıkan özellikleri ile dikkat çekmektedir. Naturiga organik kakao tozu, Peru bölgesinde yetişen ve dünyanın en kaliteli kakao çekirdeklerinden olan “Criollo” cinsi çekirdeklerden üretilmektedir. Bu kakao tozu elde edilirken, kakaonun o muhteşem aroma ve kokusunu açığa çıkarabilmek için kısa ve kuru kavurma işlemi yapılmıştır. Ürün, %100 organik ve saf kakao tozudur. Spirulina ise Güney Çin denizinde, yerleşim olmayan, tertemiz hava ve suyu olan bir adada özenle %100 organik olarak üretilmiştir. Organik Spirulina tozu bu hammaddeden oluşmaktadır. Buğday çimi Almanya’da %100 organik buğday tohumlarından üretilmektedir. Buğday çimi tozu organik içeriğini bu hammaddeye borçludur. Maca tozu Peru’da yetiştirilmekte olan maca köklerinden elde edilmektedir. Maca tozu %100 organik tarım yapılarak üretilmiştir. Bu doğal içerikli tozları; salata, smoothie, yoğurt, milkshake ve sütlü kahvaltılıklarınıza ekleyebilirsiniz. Diğer bir yandan, bu organik tozları; muffinlere, keklere, çorbalara ya da ana yemeklerinize de ekleyebilir, farklı çeşniler yaratabilirsiniz. Naturiga markasının ürünleri vegan kullanıma uygun olacak bir şekilde üretilmiştir.

Naturiga Markası Sertifikaları ve Güvencesi

Naturiga ürünlerinin tamamının organik olduğuna dair ECOCERT sertifikası bulunmaktadır. Naturiga ürünlerinin hammadde kalitesi, Avrupa birliği “Soil Association” tarafından ve Türkiye’de “ECOCERT” sertifikası ve denetim kuruluşu tarafından onaylanmıştır. %100 organik ürünler olduğu kanıtlanmıştır. GDO içermeyen, renk ve kıvam koruyucu, ilave şeker ve ömür uzatıcı katkı maddeleri içermeyen ürünlerdir. Markanın kurucuları, ekip olarak kendilerinin ve ailelerinin kullanmayacağı hiçbir ürünü ve içeriği asla üretmeme kararı almışlardır.

Naturiga markası, müşterilerine verdiği değer gereği, ürünlerinin içeriğinden, içerikleri koruyan ve müşterilerin de sevdiği paketlere kadar her bir bölümün en iyi kalite seviyesinde olmasına öze göstermiştir. Naturiga markası, %100 organik içeriklerden ödün vermeyen, ürünlerinin kalite ve besin değerlerini aynı derecede kaliteli paketler ile muhafaza eden ve müşterilerine bu şekilde ulaştıran bir firmadır. Naturiga ürünlerinin tamamı sertifikalı ve organik bileşiklerden oluşmaktadır. Ürünlerin tamamı glütensiz ve katkısızdır. Ayrıca bu gıda tozları koruyucu içermez ve vegan beslenmeye uygundur.

YÜKLENİYOR..