Vitaminler

Velavit

Her gün düzenli olarak tüketmemiz gereken sayısız vitamin, mineral ve yararlı bileşenler vardır ancak bunların ya sadece bir kısmını besinlerle alabiliriz ya da farkında olmadan hiç alamayız. Normal beslenmeye eklendiğinde bu açığı kapatan gıda takviyeleri; daha iyi, yeterli ve doğru şekilde beslenmemize katkıda bulunur. Velavit, işte bu bilinçle ürettiği gıda takviyeleriyle her yaştan kullanıcıya ihtiyaç duydukları önemli besin maddelerini sağlayarak onlar için kaliteli ve yüksek bir hayat standardı sunmayı amaçlar. 

Velavit Nedir?

Velavit, Salute Grup güvencesiyle gıda takviyesi üreten bir markadır. Velavit bir Türk şirketi olan Salute Grup çatısı altında faaliyet gösterse de, ürünleri Almanya’da üretilmektedir. Vitamin ve minerallerin yanı sıra kolajen gibi sıkça tercih edilen besin takviyeleri de üreten Velavit, yenilikçi formüller kullandığı ürünlerinde premium ambalajlama özelliğiyle dikkat çeker. Alman teknolojisi ile formüle edilen Velavit ürünleri, GMP standartlarına uygun olarak üretilir.


Velavit Ürünleri

Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Velavit, hem çocuklar hem de yetişkinler için ürettiği ürünleriyle herkesin besin ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Kadın ve erkeklerin kullanımı için özel formüllerle üretilmiş multivitamin takviyelerinin yer aldığı Velavit ürünleri arasında, sadece çocukların kullanıma uygun seçenekleri bulmak da mümkündür. Çeşitli bileşenler eklenerek yenilikçi bir bakış açısı kazandırılan Velavit Collagen Age Formula, mineral ilavesiyle zenginleştirilen Velavit Biotin Plus, kolajen destekli glukozamin takviyesi olan Velavit ChondroMax Plus ise öne çıkan diğer ürünler arasındadır. Bunların yanı sıra beta glukan, probiyotik, koenzim Q10, D ve C vitamini takviyeleri de üreten marka; kapsül ve efervesan olmak üzere iki farklı formda ürettiği ürünleriyle pratik bir tüketim sağlar.
Sen de gıda takviyesi ihtiyacına yenilikçi alternatifler sunan Velavit ürünlerine Vitaminler.com online mağazası üzerinden ulaşabilir, ürün içeriklerini ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsin. İhtiyaç duyduğun Velavit gıda takviyesini, dilediğin her an ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsin.

YÜKLENİYOR..

;