Vitaminler
Centrum Advance 50+ Multivitamin 30 Tablet
%7
İndirim

69 TL

64 TL

Puanı: 90/100

Centrum Advance Multivitamin 30 Tablet
%17
İndirim

65 TL

54 TL

Puanı: 89/100

Centrum Kids Multivitamin 30 Çiğneme Tableti
%45
İndirim

65 TL

36 TL

Puanı: 87/100

Centrum

Centrum, yüksek kaliteye ve güvenliğe verdiği önem ile kendini tanımlayan bir markadır. Pfizer markaları arasında yer alan Centrum ürünlerinin tüketicilere ulaşımı dünya çapında gerçekleştirilmektedir.

Centrum Ürün Çeşitliliği

Centrum, 30 yıllık bilimsel beslenme araştırmaları doğrultusunda hizmetlerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Centrum, özelikle multivitamin alanında faaliyet göstermekte, kalite ve bilim odaklı çeşitlerini tüketicilerine sunmaktadır.

Centrum Ürünleri Kullananların Yorumları

Centrum vitamin ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Centrum Kalite ve Güvencesi:

Centrum‘un gıda takviyeleri FDA tarafından belirlenen gereksinimleri karşılayan yüksek kalite standartlarındaki ürünlerden meydana gelmektedir.

Centrum, tüm etiketler ile belirlenmiş bileşenlerinin son kullanma tarihi boyunca ifade edilen miktarlarda mevcut olduğuna dair kalite garantisi sunmaktadır. Ayrıca marka, hammaddelerinin kalitesini ve saflığını sağlamak için “Tedarikçi Kalite Yönetim Sistemi” kullanmaktadır. Marka, bilimi temel alan yaklaşımı ve 30 yılı aşkın süredir beslenme bilimi alanındaki tecrübesi ile hizmet vermektedir. Markanın ürünleri klinik olarak incelenmiştir ve kalite kontrol testlerinden geçirilmiştir.

YÜKLENİYOR..

;