Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Bahs Öğün Tozu 600 Gr

319 TL

31,90 TL / Porsiyon
Sepete Ekle

Bahs

2021 yılında her türlü beslenme şekline uygun içerikler amacıyla yola çıkan BAHS markası, öğün tozu ve protein bar ürünleriyle öne çıkıyor. Antrenman öncesi ve sonrasında ya da öğün zamanı kullanmak üzere tasarlanmış bu ürünler, tüketicilere pratik kullanım imkanı sunuyor.

Bahs Ürün Çeşitleri

Protein alımını artırmak isteyen sporcular için antrenman öncesi veya sonrası kullanabilecekleri protein barları ile sektörde yer alan Bahs markasının ürünleri, farklı aromalara sahip içerikleri ile öne çıkar.

 

Bahs Öğün Tozu

BAHS Öğün Tozu içerisinde 26 gram protein, 27 çeşit vitamin ve mineral yer alır. Bahs Öğün Tozu farklı aroma seçeneklerine de sahiptir. Double Chocolate, Vanilla, Banana ve Cookies & Cream olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. Çikolata, vanilya, muz ve kurabiye aromalı çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eder. Ölçek yardımı ile su ile karıştırılarak kullanılabilen ürün, kullanıcılarına pratik kullanım imkanı sunar.

Bahs Ürünlerini Kullananların Yorumları

Supplementler.com’daki ürünlerin altında yer alan yorumlar bölümünde, tüketiciler ürün hakkındaki görüşlerini paylaşabilmektedir. Ürünler altında yer alan bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Bahs Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Bahs öğün tozu, bir ölçek ürün 500 ml su ile karıştırılarak tüketilir. Protein barlar ise kullanıma hazırdır.

 

Bahs Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bahs ürünlerini güvenli alışveriş platformlarından satın alabilirsiniz. Satın almadan evvel ürün içeriklerine göz atmanız ve damak tadınıza uyabilecek aromaları tercih etmeniz önerilir. Satın aldığınız ürünün ambalajı bozulmadan size ulaşmış olması da önemlidir.

 

Bahs Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Bahs markasına ait ürünlere online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bahs ailesine ait ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, ne zaman ve nasıl kullanılacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi supplementler.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz Bahs ürününü size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

YÜKLENİYOR..