Vitaminler

One Up

One Up multivitamin, vitamin, mineral ve gıda takviyeleri ile herkes için ulaşılabilir ve ekonomik ürün seçenekleri bulunan bir takviye gıda markasıdır. One Up Beta Glukan ürünü kara mürver, beta glukan, çinko ve C vitamini içeriği ile markanın hızla beğeni toplayan ürünü olmuştur. Marka vitamin, mineral, bitkisel takviyelerin yanı sıra özel formüllü takviyelere de sahiptir. One Up gıda takviyeleri GMP ve ISO sertifikalarına sahip VHMS tesislerinde üretilmektedir. Marka, uygun fiyatlı takviye ürünler ile sağlıklı yaşama dair desteği herkese ulaştırabilmeyi hedeflemektedir. One Up besin takviyelerini Türkiye’nin en güvenilir gıda takviyeleri sitesi Vitaminler.com’da inceleyebilirsiniz.

One Up Vitamin ve Besin Takviyeleri

One Up markası vitamin, mineral, bitkisel takviyeler ve kullanıcıların spesifik ihtiyaçlarına uygun geliştirilmiş özel takviyelere sahiptir. One Up Multivitamin, kara mürver içeren Beta Glukan ve C Vitamini ürünleri kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen One Up ürünlerinin başında gelmektedir. One Up kapsül ve tablet formda bulunan, kolay yutulabilen takviyeler üretir.

One Up Kalite Standartları

One Up vitamin ve mineral ürünleri ile tüketicinin ulaşılabilir, uygun fiyatlı gıda takviyesi arayışına destek olurken içerik ve üretim kalitesi ile de güven vermektedir. Tüm One Up takviyeleri uluslararası kuruluşların kalite kontrol testlerinden geçirilir, üretim tesisi de aynı şekilde denetlenmektedir. One Up vitamin, mineral ve bitkisel gıda takviyeleri İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS tesislerinde üretilir. Ürünler Helal, FDA, HACCP sertifikalarına da sahiptir.

YÜKLENİYOR..

;