Vitaminler
Pharmaton 30 Kapsül

75 TL

56 TL

Puanı: 88/100

Pharmaton 60 Kapsül

119 TL

105 TL

Puanı: 86/100

Pharmaton 50 Plus 60 Kapsül

137 TL

128 TL

Puanı: 93/100

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül

74 TL

69 TL

Puanı: 92/100

Pharmaton Efervesan Tablet 20 Tablet

55 TL

45 TL

Puanı: 86/100

Pharmaton 100 Kapsül

164 TL

141 TL

Puanı: 89/100

Pharmaton ürünleri, Türkiye’nin 3. büyük ilaç firması olan Sanofi tarafından üretilmektedir. Beslenmeden alerjiye kadar birçok kategoride tüketici odaklı, yenilikçi, ilaç ve gıda takviyeleri sunmaktadır. Sanofi, birinci sınıf farmasötik kalite standartlarıyla kişisel sağlık çözümleri ile öne çıkar. Başta Pharmaton vitamin ve mineral ürünleri olmak üzere her yıl ürün portföyünü genişletmektedir. Pharmaton 60 kapsül, Pharmaton 50 Plus, Pharmaton 30 kapsül, Pharmaton 100 kapsül ürünlerini Vitaminler.com’da bulabilirsiniz.

Pharmaton Özellikleri

Pharmaton, multivitamin ve mineral gıda takviyeleri konusunda dünyada önde gelen markalardan biridir. Pharmaton içerik olarak birçok farklı ürüne sahiptir. Normal vücut fonksiyonlarını destekleyen ürünleri, günlük besin ihtiyacını takviye etmek isteyenler için üretilmiştir. Pharmaton kapsül ürünleri, günlük vitamin ve mineral ihtiyacını destekleyebilmek için C vitamini, B12 vitamini ve kalsiyum başta olmak üzere farklı vitamin ve minerallerin bir araya geldiği içeriklere sahiptir. Pharmaton Ginseng G115 gıda takviyesi, son dönemde en çok dikkat çeken gıda takviyeleri arasındadır.

Pharmaton Ginseng G115

Pharmaton Ginseng G115, doğru tarım uygulamalarına göre işlenmiş, olgun Panax cinsi Ginseng köklerinden elde edilmektedir. Her bir dozda uygun miktarda aktif bileşen sağlamak için kullanım miktarı standardize edilmiştir. Pharmaton gıda takviyelerinde kullanılan Ginseng G115, kapsamlı olarak araştırılmış ve klinik olarak test edilmiştir. 

Pharmaton Kapsül ve Efervesan Kullanımı 

  • Pharmaton vitamin takviyeleri piyasada efervesan tablet, kapsül, pastil, toz ve sıvı halde üretilebilmektedir.
  • Ülkemizde daha çok kapsül ve efervesan tablet formunda olanları tercih edilir.
  • Önerilen günlük kullanım miktarı bir kapsül veya tablettir ve öğünlerle birlikte tercihen kahvaltılarda tüketilmesi önerilmektedir. Fakat Pharmaton gıda takviyelerini sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanız tavsiye edilir.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Pharmaton gıda takviyeleri veya herhangi bir başka destek ürününü kullanmamalıdır.
  • Pharmaton çeşitleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Detaylı bilgi için Pharmaton resmi sitesi: pharmaton.com.tr

YÜKLENİYOR..