Vitaminler

VİTAMİNLER
ÖDÜL PROGRAMI

Vitaminler ödül programı ile harcadıkça puan kazan,
puan kazandıkça indirimin artsın!
Üstelik program tamamen ücretsiz.

NASIL PUAN KAZANIRSIN?

ALIŞVERİŞ
YAP

Gerçekleştirdiğiniz her alışveriş size, alışveriş değerinin 3 katı kadar puan kazandıracak.

3 KATI PUAN
KAZAN

Puanların birikince indirime hak kazanacaksın.

ALIŞVERİŞİ
TEKRARLA

Daha çok puan biriktirdikçe daha fazla indirime hak kazacaksın.

ÖDÜL PROGRAMI NASIL ÇALIŞIR?

VİTAMİNLER ÖDÜL PROGRAMI NEDİR?

Kullanıcıların alışveriş yaptıkça ve ürün/sepet hediyelerine alternatif olarak ödül puan seçmeleri durumunda puan kazandığı ve kazandığı puanlar karşılığında farklı oranlarda indirime hak kazandığı bir bağlılık programıdır.

ÖDÜL PROGRAMINA NASIL KATILABİLİRİM?

Vitaminler.com'a üye olan herkes hiçbir ücret alınmadan bu programa dahil oluyor. Ayrıca geçmişte gerçekleştirdiğin siparişler varsa, bu siparişler üzerinden de kazanmış olduğun puanlar hesabında yer almaya başladı bile.

ÖDÜL PROGRAMI ÜCRETLİ Mİ?

Ödül programı için herhangi bir katılım ücreti yoktur. Vitaminler.com'a üye olan herkes Ödül Programından ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkına sahiptir. Ödül programı ile sunulan özel fırsatlardan faydalanabilir.

PUANLARIMI BAŞKA BİR KULLANICIYA TRANSFER EDEBİLİR MİYİM?

Puanlar kişiye özeldir ve başka bir kullanıcıya veya hesaba aktarılması mümkün değildir.

ESKİ SİPARİŞLERİMDEN PUAN KAZANABİLİR MİYİM?

Vitaminler.com Ödül Programı siz sadık müşterilerimize teşekkür etmek amacıyla hiçbir yerde bulamayacağınız fırsatlardan yararlanmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle geçmişte yapmış olduğun alışverişler için de puan kazanmaya başladın bile.

NASIL PUAN KAZANABİLİRİM?

Üyelerimiz alışveriş yaptıkça, alışveriş miktarının 3 katı kadar puan kazanıyor. Ayrıca ürün/sepet hediyelerine alternatif olarak verilen ödül puanlar da hesabınıza ekleniyor ve toplanan puanlar üyenin bulunduğu seviyeyi belirliyor.

PUAN KARŞILIĞINDA NE KAZANACAĞIM?

Yeni üye olan biri ilk alışverişlerinde indirimden yararlanamazken, gerçekleştirdiği alışverişler ve hediye olarak seçtiği ödül puanlar sayesinde sayesinde biriken puanları ile giderek artan oranlarda indirime hak kazanıyor. İndirim ise sepet adımında otomatik olarak uygulanıyor.

İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ Mİ?

İndirim halihazırda indirimli olan ürünlerde ve kombinasyonlarda geçerli değildir. Ayrıca bu indirim farklı indirimlerle birleşmez. Fakat bu ürünleri satın alman durumunda puan kazanmaya devam edeceksin.

KAZANDIĞIM PUANLAR KARŞILIĞINDA İNDİRİM KULLANDIĞIMDA PUANLARIM AZALACAK MI?

Hayır. Kazandığın puanlar hesabında kalmaya devam edecek. Puanlarınız arttıkça seviyen ve dolayısıyla hak kazandığın indirim oranı artacak.

NASIL KULLANILIR?

Satın almak istediğin ürünleri sepetine attıktan sonra sepet adımına geçtiğinde indirimin otomatik olarak gerçekleşecek. Herhangi bir aksiyon almana gerek yok.

NE KADAR PUAN KAZANACAĞIM?

Her alışverişin, alışveriş tutarının 3 katı ve ürün/sepet hediyesi yerine sunulan ödül puan kadar puan kazandırıyor.

PUANIM NE ZAMAN HESABIMA YANSIR?

Puanın siparişini verdikten iki hafta sonra hesabına yansıyacak. Bunun sebebi açılmamış ürünlerin yasal iade süresinin 14 gün olması.

BİR SİPARİŞİMİ İADE ETTİĞİMDE PUANLARIMA NE OLACAK?

Eğer iade işlemin yasal iade süresi olan 14 gün içerisinde gerçekleşti ise, bekleyen puanlarda görünen puanların onaylanmayacak ve hesabına geçmeyecek. Eğer iaden, siparişinden elde ettiğin puanların hesabına geçtikten sonra gerçekleşirse, bu puanların hesabından düşülecektir.

SİPARİŞİM İÇERİSİNDEKİ BAZI ÜRÜNLERİ İADE ETTİM, O SİPARİŞTEN KAZANDIĞIM TÜM PUANLAR MI SİLİNECEK?

Hayır. Sadece o ürünlerden kazandığın puanlar silinecek ve iade etmediğin ürünlerden kazandığın puanlar hesabında kalacak.

HAK KAZANDIĞIM İNDİRİMLERİ MAĞAZALARINIZDA KULLANABİLİR MİYİM?

Henüz değil ama bunun üzerinde çalışıyoruz.

ÖDÜL PROGRAMI HAKKIM İPTAL OLUR MU?

Ödül programı sistemi kullanıcılarımızın alışveriş yaptıkça puan ve puan karşılığında indirim kazandığı bir bağlılık programıdır. Bu sistem perakende satışa yöneliktir, satışı yapılan ürünleri tekrar piyasaya sunmak amacıyla yapılan alışverişlerin tespiti halinde, Dikey Vitamin ödül programını tek taraflı sona erdirme hakkını saklı tutar.

YÜKLENİYOR..