Vitaminler
Fibrelle Eritritol 400 Gr

152 TL

Puanı: 84/100

NuNaturals NuStevia Powder 100 Paket
%40
İndirim

15 TL

9 TL

Puanı: 88/100

Tatlandırıcılar

Tatlandırıcı, şekerin vücuttaki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak ve sağladığı kaloriyi düşürmek amacıyla üretilen bir ikame ürünüdür. Yiyeceklere ve içeceklere şeker tadı vermesine karşın daha düşük kalorili ya da doğrudan kalorisiz içeriğe sahip olan tatlandırıcılar, hem kilo kontrolü yapanların hem de şeker tüketmek istemeyenlerin tüketebileceği bir alternatiftir. Doğal ve yapay olmak üzere iki farklı kaynak kullanılarak üretilen şekersiz tatlandırıcılar, şeker tadının yanı sıra kıvamlaştırıcı etkisini de sağlayan seçeneklere sahiptir.

Tatlandırıcı Çeşitleri

Şeker yerine kullanılan tatlandırıcı çeşitleri; agave şurubu, suklaroz, stevia gibi seçeneklerle Vitaminler.com’da doğal ve yapay formlar halinde bir arada sunulur. Stevia rebudiana bitkisinin yapraklarından elde edilen stevia ile güçlü ve etkili tadıyla az miktarda kullanıldığında bile tat veren agave şurubu, şeker ihtiyacına doğal bir çözüm sağlayan bitkisel tatlandırıcılardır. Aralarında Hindistan cevizi şekeri, kakao tozu gibi ürünlerin de bulunduğu doğal tatlandırıcı kaynakları; farklı markalardan oluşan ürün çeşitliliği ile Vitaminler.com online mağazasında yer alır. Kimyasal bir şeker kaynağı olarak laboratuvar ortamında kalorisiz içerikle üretilen suklaroz çeşitleri ise online katalogdaki yapay tatlandırıcılara örnektir. Normal şekerden daha fazla tat ve kıvam veren suklaroz, buna karşın kalori içermeyen yapısı ile vücut ağırlığını kontrol altında tutmak isteyenler için diyetlere eklenebilecek bir üründür.

Tatlandırıcı ihtiyacınızı hem doğal hem de yapay alternatiflerle sağlayacak olan ürünleri sen de Vitaminler.com online mağazası üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsin. Fiyat - performans açısından ihtiyacına uygun en iyi tatlandırıcıyı günün her saati ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsin.YÜKLENİYOR..

;