EuRho Vital

1993 senesinde Euro OTC Pharma firması kuruldu ve Almanya gıda takviyesi ve ilaç piyasasında etkinliklerini sürdüren firmaların eczacılık ile ilgili hammaddelerinin tedarik edilmesinde önemli bir isim olarak bilinmektedir.

EuRho Ürünleri Kullananların Yorumları

Sambucol ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

EuRho Vital Ürün Çeşitliliği

Vitaminler, balık yağları (omega 3), bitkisel destekler, minareller ve özel ürünler şeklinde sınıflandırılmış özel gıda takviyeleri bulunmaktadır. Görüldüğü üzere EuRho Vital ürünleri çok farklı alanlarda çeşitlere sahiptir. Hem gıda takviyesi hem de vitamin ve mineral desteği açısından hizmet sunan ürün yelpazesi bulunmaktadır.

EuRho Vital Güvencesi

EuRho Vital güvencesi, Almanya’da GMP kalite standartları uyarınca üretimi sağlanmış olması ile ve ürünlerin laboratuvarlarda gerçekleştirilen düzenli kalite kontrol süreçlerinden geçmesi ile sağlanmaktadır. Ürünler ulusal yasalar dikkate alınarak bütün gerekli sertifikalara, şartnamelere ve belgelere uygun bir biçimde piyasa sunulmaktadır (HELAL, BSE/TSE).

YÜKLENİYOR..