Vitaminler

Strepsils

Strepsils, Reckitt Benckiser firmasına ait bir boğaz pastili markasıdır. Reckitt Benckiser, merkezi İngiltere olan 1814 yılında kurulmuş bir şirkettir. Strepsils pastil ürünü ile tüm dünyada tanınmaktadır ve bu ürünü en iyi boğaz pastili markalarından biri olmasını sağlamıştır. Strepsils Herbal serisine ait Ihlamur, Ekinezya ve Zencefil boğaz pastilleri ile bitkisel pastil alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Strespsils Herbal pastil seçenekleri bitkisel yağ, vitamin ve mineral içeriklerine sahip gıda takviyeleridir. Strepsils Herbal bitkisel pastil seçenekleri Vitaminler.com’da!

Strepsils Boğaz Pastili Ürünleri

Strepsils markasının sahibi Reckitt Benckiser zaman içinde üç farklı şirketin birleşmesi ile faaliyet alanını genişletmiştir. Dünya çapında hizmet veren Reckitt Benckiser, kişisel bakım, hijyen ve sağlık alanlarında ürün geliştirmektedir. Strepsils, firmanın boğaz pastili markasıdır. Dünya çapında 50 ülkede tercih edilen Strepsils, en iyi boğaz pastili markaları arasındadır. Tüm dünyada en çok tercih edilen boğaz pastilleri arasında önde olan Strepsils, ilk olarak 1950’de gargara olarak tanıtılmıştır. Daha sonra pastil formuna çevrilmiştir. Vitaminler.com’da Strepsils pastil çeşitlerini bulabilirsiniz.

Strepsils Vitamin ve Besin Takviyeleri

Boğaz pastili Strepsils Herbal pek çok farklı çeşide sahitir. Bunlardan bazıları:
-Strepsils Herbal Ekinezya 16 Pastil: İçerisinde ekinezya ile birlikte propolis, betaglukan ve çinko bulunmaktadır. Formülündeki çinko sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Şekersizdir.
-Strepsils Herbal Ihlamur 16 Pastil: İçeriğinde ıhlamur özü ile birlikte meyan kökü, mayıs papatyası, bayır turpu ve okaliptüs bulunur. Şekersizdir.
-Strepsils Herbal Zencefil 16 Pastil: İçeriğinde zencefil ile birlikte adaçayı, kekik ve ıhlamur ekstraktı ile limon yağı barındırır. Şekersizdir.
Strepsils yetişkinlerin kullanımına uygundur. 3 yaşın altındaki çocuklar için boğaz pastili olarak kullanılmamalıdır. 11 yaş ve üzeri için kullanımı tavsiye edilir. Strepsils şekersiz boğaz pastili, günde 2-4 adete kadar ağızda emilerek kullanılabilir.

YÜKLENİYOR..

;