Voonka, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle 2012 senesinden beri hizmet veren ve Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ltd. Şti firmasına ait yerli bir markadır. Vitamin & mineraller, omegalar, CoQ10 kombinasyonları, geleneksel destekler, eklem & kemik destekleri, çocuk destek ürünleri, beauty serisi gibi kategorilerde sunduğu ürün çeşitliği ile birçok yönden kullananların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Voonka Ürünleri Kullananların Yorumları:

Eczacıbaşı Voonka kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Voonka’nın Geniş Ürün Yelpazesinin ve Farklı Gereksinimlere Hitap Eden Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Voonka ürünleri birçok kategoride farklı kullanıcı özelliklerine hitap edebilecek nitelikte seçenekler sunmaktadır. Vitamin & mineraller, omega 3, omega 5, omega 6, omega 9, CoQ10 kombinasyonları, geleneksel destekler, eklem & kemik destekleri, çocuk destek ürünleri, beauty serisi gibi kategorilerinde 50’dan fazla ürünü ile sayısız ihtiyacı gidermeye yönelik hizmet vermektedir. Voonka DBTK (Diyabetik) ve DST(Deri, Saç ve Tırnak) gibi farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği multivitamin destekleri ile dikkat çekmektedir.

Voonka Güvencesi:

Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar resmi sponsoru Voonka, uluslararası hammadde tedariği sağlayan güvenilir firmalardan alınan etken maddelerle üretilmektedir. İçerik kontrolleri ve analizleri üretim noktasına değin belgelenmektedir. Ürünler, helal belgesi almıştır ve ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri uygulanarak üretilmiş, kalite kontrolleri yapılmış ve dağıtılmıştır.

YÜKLENİYOR..