Vitaminler

Day2day

Day2Day; başta kolajen olmak üzere başlıca vitaminler ve vücudun ihtiyaç duyduğu çeşitli bileşenleri gıda takviyesi formunda üreten, Orzax bünyesinde faaliyet gösteren bir Türk markasıdır. Kullanıcılarına en doğal ve en iyi içeriği sunmayı hedefleyen marka, kaliteli ham maddeler kullanarak formüle ettiği ürünlerini kalite standartlarını karşılayan üretim tesislerinde halk sağlığına en uygun şekilde üretir.

Day 2 Day ürünleri

Kolajen ürünleri ile piyasaya giriş yapan ve bu alanda uzmanlaşan Day2Day, Collagen Beauty ve Collagen All Body olmak üzere iki temel ürün grubuna sahiptir. Tüp, saşe, tablet ve toz formunda kullanıma sunulan kolajen takviyesi çeşitleri; yurt dışından tedarik edilen patentli ham maddelerden faydalanılarak formüle edilir. Kolajen takviyelerinin yanı sıra ürünleri arasında biyotin ve omega 3 gibi vücut için önemli olan diğer bileşenleri de sunan marka; vitamin, mineral ve bitkisel ekstrelerle oluşturulmuş Suntab ve HNS ürünlerine de sahiptir.

Üst düzey kalite standartlarına sahip Helal sertifikalı tesislerde üretilen Day2Day ürünlerinin ham maddeleri, çeşitli testlerden geçirilerek kullanıma sunulur. Ürünlerinde kullandığı yenilikçi formüllerle dikkat çeken Day2Day, ürün yelpazesini genişleterek uzmanlığını farklı gıda takviyeleri çerçevesinde geliştirmeye devam etmektedir.

YÜKLENİYOR..

;