Vitaminler
Bee'o UP Propolisli Şurup 150 mL

123 TL

Puanı: 84/100

Bee'o UP Propolisli Sprey 20 mL

95 TL

Puanı: 79/100

Bee'o UP Suda Çözünür Propolis Damla 20 mL
%9
İndirim

65 TL

59 TL

Puanı: 81/100

Bee'o UP Propolis Damla 20 mL
%12
İndirim

72 TL

63 TL

Puanı: 82/100

Bee'o UP Propolis Arı Sütü Polen 60 Emme Tablet
%4
İndirim

54 TL

52 TL

Puanı: 84/100

Bee'o UP Propolis Arı Sütü Ham Bal (Çocuk) 190 Gr
%5
İndirim

74 TL

70 TL

Puanı: 81/100

Bee'o

BEE'O, İTÜ Tekno Arıkent bünyesinde AR-GE projesi olarak 2013 yılında kurulan, SBS Bilimsel Bio Çözümler San. Tic. A.Ş.’ye ait bir markadır.
Gıda ve ziraat mühendisliği alanında uzman bir ekip kontrolünde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Gıda sektöründe, arı ürünleri konusundaki uzmanlığı ile bu amaca uygun sağlıklı ve güvenilir ürünler geliştiren firma; ARGE, duyusal analiz ve eğitim hizmetleri de sağlamaktadır. Türkiye'de arı ürünlerinin kalitesinde uluslararası düzeyde onaylarla arıcılık sektörünün sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçlamaktadır.

Firmanın misyonu, özellikle arı ürünlerinde uygun teknolojik altyapıları kullanarak yeni ürünler geliştirmektir.

Bee’o markasının vizyonu, inovasyon ve sürekli gelişim anlayışı ile uzmanlığa dayalıdır. Bilgi üretmeyi önemseyen bu marka, güvenilir arı ürünleri ve alana uygun teknolojileri geliştirmektedir. Türkiye'de arıcılık sektörünün gelişmesine destek vermektedir.

Bee’o Ürün Çeşitleri

Bee’o; yayla balı, kestane balı ve çam balı gibi farklı bal seçenekleri sunmaktadır. Ballı arı sütü, polen ve propolis ürünlerinin yanı sıra çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilen, tüketicilerin kıvam ve lezzet tercihlerini karşılayabilen farklı oranlarda karışımlar da üretmektedir.

Bee’o Kalite ve Güvencesi

Türkiye'de ilk kez Bee’o tarafından başlatılan, “sözleşmeli arıcılık modeli” arıcılarla doğrudan sözleşme imzalayan ve doğru arıcılık uygulamalarının arı kovanı ile başlayıp ürüne kadar devam ettiği bir programı garanti etmektedir. Ayrıca ürünlerin değerleri ve gıda güvenliğine uygunluğu analizlerle doğrulanmakta ve biyolojik aktiviteleri muhafaza edilerek tüketicilere ulaştırılmaktadır.

YÜKLENİYOR..

;