Vitaminler
Enterogermina Yetişkin 6 Milyar 9 Saşe
%13
İndirim

114 TL

99 TL

Puanı: 88/100

Enterogermina Kids 5 mL x 20 Flakon
%7
İndirim

205 TL

190 TL

Puanı: 90/100

Enterogermina Yetişkinler İçin 5 mL x 10 Flakon
%9
İndirim

115 TL

105 TL

Puanı: 89/100

Enterogermina Kids 5 mL x 10 Flakon
%8
İndirim

51 TL

47 TL

Puanı: 88/100

Enterogermina Çocuk 5 mL x 10 Flakon 2'li Özel Paket
%12
İndirim

102 TL

90 TL

Puanı: 88/100

Enterogermina

Enterogermina probiyotik takviye ürünleri, en büyük ilaç firmaları arasında yer alan Sanofi tarafından üretilir. Enterogermina, içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar, sindirim sisteminin ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını desteklemeye yardımcıdır. Enterogermina probiyotik takviyelerinin en büyük farkı, canlı spor formunda olan tek probiyotik takviyeler olmasıdır. Enterogermina kids ve Enterogermina yetişkin seçenekleri ile farklı yaş gruplarındaki bireylerin ihtiyaçlarına uygun probiyotik içerikler hazırlanmıştır. Enterogermina içerik, yorum ve fiyat bilgilerini Vitaminler.com'da inceleyebilirsiniz.

Enterogermina Vitamin ve Besin Takviyeleri

Enterogermina Sanofi firmasına ait bir probiyotik takviye serisidir. Yetişkinler ve çocuklar için probiyotik takviyelerinden oluşur. Enterogermina Kids ve Yetişkin ürünleri sıcak içeceklerle birlikte kullanılabilir, buzdolabında saklanması gerekmez ve seyahat ederken ürünü taşımanın bir sakıncası yoktur. Kullanıma hazır tek flakon şeklinde olup, içeriği tatsız ve kokusuzdur.

Enterogermina Kids 20 Flakon ürünü çocuklar için sıkça tercih edilen probiyotik takviyeleri arasındadır. Enterogermina Yetişkin 20 Flakon ürünü de aynı şekilde kullanımı yaygın ürünlerden biridir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Enterogermina İçindeki Bacillus Clausii Nedir?

Probiyotik preparatlar tarih boyunca kullanılmıştır. "Probiyotik" terimi ilk olarak "bir diğerinin büyümesini uyaran ve bir mikroorganizma tarafından salgılanan maddeleri" tanımlamak için kullanılmıştır. Enterogermina ürünleri içerisinde Bacillus Clausii sporları bulunur. Enterogermina ürünlerinin içeriğinde bulunan Bacillus Clausii sporları, yararlı bakterileri koruyan sert bir kabuktur. Probiyotik mikroorganizmaların midedeki asidik ortam bariyerini aşmasını sağlar. Bu kabuk, sadece çevresel koşulların basillerin yaşamasına izin verdiği ve çoğalması için uygun olduğu durumlarda atılabilir. 

Üründe bulunan ve ağız yoluyla alınan Bacillus Clausii sporları, kimyasal ve fiziksel etkilere karşı yüksek dayanıklılığından dolayı mide asit direncini geçerek, bozulmadan bağırsağa ulaşır. Burada, uygun koşullar altında yeniden üreyip, bağırsak florasının fizyolojik dengesinin yeniden sağlanmasını amaçlayan bir dizi yararlı etki gösterirler.

YÜKLENİYOR..

;