SIRALA

A-Z Fiyat + Oy + Servis Başı Fiyat + FİLTRE
Arkopharma 2 Adet Ananas + 1 Adet Mate Seti

267 TL

179 TL

Puanı: 90/100

Ananas Nedir?

Ananas en çok tropik bölgelerde yetişen, ülkemizde ise akdeniz ve marmara bölgelerinde yetişen bir meyvedir. Ananas meyvesi C vitamini kaynağıdır. Ayrıca yapısında doğal olarak B1 vitamini, potasyum ve manganez bulunur. C vitamini suda eriyen bir vitamin olduğu için vücudun sudan oluşan tüm bölgelerine ulaşır. C vitamini güçlü bir antioksidandır. Antioksidanlar hücreleri serbest radikallere karşı korumaya yardımcıdır.

Ananas Ekstresi

Ananas esktresi ayrıca bromelain ekstresi olarak da bilinmektedir. Ananas ekstresi, bromelain enzimi yönünden zengindir. Bromelain ananasta bulunan sindirime yardımcı bir enzimdir. Bağışıklık sistemimiz fonksiyonlarının devamlılığı için sindirim enzimlerine ihtiyaç duyarlar. Son yıllarda bromelain ekstresi hakkında vücutta biriken ödemin uzaklaştırılmasına yardımcı etkilerini inceleyen birçok bilimsel araştırma bulunmaktadır.

Taze ananas meyvelerinin toz forma dönüştürülmesi sonucu bromelain ekstresi (ananas hapı) elde edilir. Vitaminler.com ‘ da sadece en iyi markaların ananas ekstresi içeren gıda takviyesi ürünlerini inceleyebilir, en uygun fiyatlarla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Ananas hakkında verilen bilgiler hiçbir şekilde ürünlerle ilişkilendirilemez. Sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği'nde bulunan "Sağlık Beyanları" niteliğinde değildir. Gösterilen kaynaklarda yer alan bilgilerin doğruluğu vitaminler.com tarafından taahhüt edilmemektedir. Bu nedenle verilen bilgilerden dolayı vitaminler.com'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

YÜKLENİYOR..