Vitaminler
Venatura Bromelain 60 Kapsül

113 TL

Puanı: 89/100

Venatura Ultra Omega 3 60 Kapsül

241 TL

Puanı: 86/100

Venatura Vitamin K2 (Menakuinon 7) 100 Mcg 60 Kapsül
%5
İndirim

125 TL

119 TL

Puanı: 83/100

Venatura Vitamin C Hyaluronic Asit Serum 30 mL
%5
İndirim

179 TL

170 TL

Puanı: 86/100

Venatura Omega 3 60 Kapsül

114 TL

Puanı: 87/100

Venatura Resveratrol 30 Kapsül

139 TL

Puanı: 87/100

Venatura

Vefa İlaç markasının çatısı altında üretim yapan Venatura; vitaminler, mineraller ve bitkisel ürünler gibi ürünleri olan geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için takviye edici gıdalar üreten Venatura markası kullanıcılarına sunduğu tüm ürün ve hizmetlerin her zaman kaliteli ve güvenilir olmasına özen göstererek kendi kalite yönetim sistemini kurmuştur. 


Venatura Ürün Çeşitleri

Venatura markasına ait takviyeler farklı çeşitlere sahiptir. İhtiyaca yönelik olarak farklı amaçlarla üretilen bu ürünlerden size en uygun olanını seçerek vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. Venatura çatısının altında farklı ve çeşitli birçok ürün vardır. 

Venatura Vitaminler

Venatura markasına ait vitamin takviyeleri vardır. Bu takviyeler vitamin takviyesi almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Venatura vitaminler; A, B, C, D, K vitaminleri ve multivitamin takviyeleri olarak listelenebilir. Eğer vitamin eksikliği çektiğinizi düşünüyorsanız öncelikle bir doktora danışmanız ve sonrasında hangi vitamini takviye almanız gerektiğini öğrenmeniz önemlidir. Daha sonra ihtiyacınız olan vitamini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Venatura Omega 3 Balık Yağı

Venatura markasına ait omega 3 ve balık yağları ürünleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Venatura omega 3 ve balık yağı ürünleri, balık başta olmak üzere hem hayvansal hem de bitkisel gıdalarda bulunan ve bunlar yoluyla vücuda alınan omega 3, ihtiyaç dahilinde takviye olarak da alınabilir. 

Venatura Kolajenler

Farklı çeşitleri ile vücudun yapısına katılabilen kolajen, Venatura markası tarafından takviye olarak da üretilmektedir. Venatura kolajen, kolajen takviyelerini dışarıdan almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Kolajenler farklı türlere sahip olabilir ve buna göre seçim yapılabilir. Venatura markasına ait kolajen takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Bitkisel Ürünler

Venatura bitkisel ürünler, bitkisel takviyeleri kullanan kişiler tarafından tercih edilir. Bu ürünler, bitkilerin köklerinden, tohumlarından veya yapraklarının özel yöntemlerle ayrıştırılması ile elde edilirler. Bitkisel ürünler; ananas ekstresi, nar çekirdeği yağı, çörek otu yağı, demir dikeni, Afrika sardunyası, karamuk, kekik yağı, zerdeçal ve altın kök gibi ürünleri kapsar. İhtiyaç durumunda bu ürünleri vitaminler.com adresinden Venatura kalitesi ile satın alabiliirsiniz.

Diyet ve Kilo Kontrolü Ürünleri

Duruma göre ana veya ara öğün olarak tüketilebilen kilo kontrolü takviyeleri, kilo kontrolü yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Venatura diyet ve kilo kontrolü kategorisi, L- karnitin ve 5-Hidroksitriptofan gibi maddeleri içeren takviyeleri içerir. Bu takviyeleri kullanmadan önce bir doktora danışmanızı ve uzman fikri almanızı tavsiye ederiz. 

Venatura Mineraller

Mineraller de diğer takviye olarak alınabilen ürünler gibi dışarıdan takviye alınabilir. Venatura mineraller, bu ihtiyaca yönelik ürettiği mineral ürünleri ile vitaminler.com adresinde bulunmaktadır. Bu minerallere örnek olarak; iyot, demir, magnezyum, çinko, krom ve selenyum verilebilir. Eğer mineral takviyesi kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışmanızı ve doktor görüşü aldıktan sonra mineral takviyesi kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Venatura Probiyotik

Bağırsak florasında yaşayan yararlı mikroorganizmalara denen probiyotikler, gerekli durumlarda takviye olarak alınabilir. Venatura probiyotik ürünleri sindirim sisteminde rol oynayan bazı takviye maddeleri de içeren takviye ürünleri olarak adlandırılabilir. Venatura markasına ait probiyotik ve sindirim takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz.


Venatura Gıda Takviyelerinin Formları

Venatura takviyeleri; tablet, kapsül, saşe ve sıvı, toz gibi farklı formlarda yer alır. Bu formlar, Venatura ürünlerini tercih eden kişilere kullanım kolaylıkları sunar. Farklı formlarda yer alan bazı Venatura takviye ürünleri farklı aromalara sahip de olabilir.

Kapsül 

Venatura markasının kapsül form takviyeleri en çok tercih edilen formlardan biridir. Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül formlar yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Bu formda Venatura takviyesi içeriği koruyucu ve midede sindirilebilen bir koruma ile kaplıdır. Yutulduktan sonra bu kapsül vücut tarafından parçalanarak sindirim sistemine katılır. Genellikle Venatura takviyelerini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Tablet 

Ağızdan alınan takviyeleri daha çok tercih eden kişiler genelde kapsül formda yer alan takviyeleri seçmektedirler.Tablet formlar sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiş; katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Gereken durumlarda; kullanılan içerik ve takviye çeşidine göre ikiye bölünerek de tüketilebilir. Tablet Venatura takviyeleri kolay ve hızlı bir şekilde sindirim sistemine karışmaktadır. 

Saşe 

Saşe formunda yer alan Venatura takviyeleri, kimileri için kullanımı daha kolay ve pratik hale getirmektedir. Bu takviyeler kolay bir şekilde taşınabilir ve tüketilebilir. Saşe Venatura takviyeleri, sadece kullanacağınız zaman açma imkanı sunan paketleri sayesinde hijyenik kullanım imkanı da sağlar.

Sıvı 

Sıvı Venatura takviyeleri, pratik tüketilebilmesi ve tablet yutmakta zorluk çekenlere yardımcı olması sayesinde en çok tercih edilen formların arasında yer alır. Bu formda bulunan Venatura takviyeleri günlük hayatta kolayca kullanılabilir. Sıvı formdaki Venatura takviyeleri damla, ampul, serum ve sprey formlarında da olabilmektedir. Uygunluğuna göre besinlere karıştırılarak tüketilebilmektedir. Sıvı formda bulunan Venatura takviyelerini oranlarına bakarak ve direktiflere uyarak tüketebilirsiniz. 

Toz Form 

Toz formda bulunan Venatura takviyeleri genellikle besinlere karıştırılarak tüketilmektedir. Tablet ve kapsül yutmakta zorluk çeken kişiler toz formu daha çok tercih etmektedir. Bu formda bulunan takviye ürünlerin nasıl tüketilmesi gerektiği kutu üzerinde yazmaktadır ve direktiflere uyulması önemlidir. 


Venatura Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Venatura ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları Venatura ürün kutularının üzerinde olmalıdır. Almış olduğunuz Venatura ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan vitaminler.com adresinde Venatura ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Venatura ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Venatura Ürün Fiyatları

Venatura ürünleri farklı ürünleri ve üretim anlayışı ile her aileye uygun fiyatlarla pazarda bulunmaktadır. Venatura ürünlerini satın alınmadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Venatura ürünleri; ürünlerin cinsine veya gramajına göre fiyat farklılıklarına sahip olabilir. Bu durumda yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre Venatura ürünlerini seçmek için bir doktora danışabilirsiniz veya ürünleri kapsamlı olarak inceleyebilirsiniz. Sizin için en uygun Venatura ürününü vitaminler.com adresinde bulabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Venatura Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Venatura ürünleri farklı formlara ve çeşitlere sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Venatura ürün kutularının üzerinde kullanım talimatları yazmaktadır. Aldığınız Venatura ürününü inceleyerek en doğru kullanımını kutu üzerinden veya satın aldığınız adresten öğrenmeniz mümkündür. 

Kimler Venatura Ürünlerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları hangi takviye olduğuna göre değişkenlik gösterebilir. Siz de Venatura markasına ait ürünleri kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, ne eksiğiniz olduğunu öğrendikten sonra ise size uygun Venatura ürününü tercih edebilirsiniz. 

YÜKLENİYOR..

;