Vitaminler
Talya Hint Yağı 50 mL

59 TL

Puanı: 84/100

Talya Argan Plus 30 mL

109 TL

Puanı: 86/100

Talya Kantaron Yağı 50 mL

85 TL

Puanı: 85/100

Talya Paçuli Yağı 20 mL

72 TL

Puanı: 83/100

Talya Tatlı Badem Yağı 20 mL

44 TL

Puanı: 85/100

Talya Kantaron Yağı 20 mL

50 TL

Puanı: 85/100

Talya Avakado Yağı 20 mL

57 TL

Puanı: 85/100

Talya Buğday Yağı 20 mL

54 TL

Puanı: 85/100

Talya Jojoba Yağı 20 mL

59 TL

Puanı: 84/100

Talya Alabalık Yağı 50 mL

49 TL

Puanı: 86/100

Talya Çemen Yağı 20 mL

45 TL

Puanı: 82/100

Talya Tatlı Badem Yağı 50 mL

79 TL

Puanı: 85/100

Talya Ceviz Yağı 20 mL

39 TL

Puanı: 85/100

Talya Gül Yağı 20 mL

89 TL

Puanı: 83/100

Talya Ylang Ylang Yağı 20 mL

64 TL

Puanı: 84/100

Talya Kakao Yağı 20 mL

54 TL

Puanı: 84/100

Talya Çin Yağı 20 mL

69 TL

Puanı: 85/100

Talya Acıbadem Yağı 20 mL

42 TL

Puanı: 86/100

Aromaterapi & Sabit Yağlar

Genellikle bitkilerin meyve ya da tohumlarından, soğuk sıkım (cold press) yöntemi ile elde edildiği bilinen sabit yağlar, tek başına satılabildiği gibi aromaterapi karışımlarının da içerisinde yer alabilir. 

Aromaterapi ve Sabit Yağ Markaları

Sektörde aromaterapi ve sabit yağ alanında üretim yapan birden fazla marka karşımıza çıkar. Talya gibi markalar bu alanda öne çıkan markalar arasında yer alabilir. Aromaterapi ve Sabit Yağ üreten markaların ürünlerine vitaminler.com aracılığıyla ulaşabilir, size uygun olabilecek ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünleri

Sabit yağların genellikle bitkilerin meyve veya tohumlarından, soğuk sıkım (cold press) yöntemi ile elde edildiği bilinmektedir. Argan yağı, avokado yağı, ceviz yağı, üzüm çekirdeği yağı ve havuç yağı gibi yağlar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca birden fazla yağ içeren, aromaterapi karışımları kategorisinde yer alan ürünler de satışa sunulmaktadır. 

Aromaterapi ve Sabit Yağ Çeşitleri

Bitkinin yapısına göre distilasyon maserasyon ya da soğuk pressgibi farklı yöntemler kullanılarak elde edilen aromaterapi ve sabit yağ çeşitlerini, vitaminler.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Aromaterapi ve Sabit Yağların Formları

Aromaterapi ve sabit yağlar, genelde sıvı formda bazen de katı formda karşımıza çıkar.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünlerinin Fiyatları

Aromaterapi ve sabit yağ ürünlerinin fiyatları, içerisinde yer alan bileşenlere, ürünün gramajına ve formuna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Aromaterapi ve sabit yağ ürünlerini vitaminler.com üzerinden, üyelere özel indirimler ve imkanlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

Aromaterapi ve Sabit Yağları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir ürün seçerken; ürünün orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular içinde yer alır. Almış olduğunuz ürün ambalajının tahrip edilmemiş bir şekilde size ulaşmış olması da önemlidir.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünlerini Kullananların Yorumları

Aromaterapi ve sabit yağ ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini vitaminler.com’un yorumlar kısmında paylaşmaktadır. Ürünlerini kullanan kişilerin yorumlarını görmek için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sabit Yağ Nedir?

Aromaterapi yağları uçucu ve sabit yağlar olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkar. Sabit yağlar, genelde sebzelerden, kabuklu yemişlerden ya da tohumlardan elde edilen yağlardır. Çoğunlukla sıvı bazen de katı halde olabilirler. Acıbadem, argan, çörek otu ve ceviz yağları, sabit yağlara örnek olarak verilebilir. 

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Sabit yağların uygun bir uçucu yağ ile seyreltilerek kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca birden fazla yağ içeren aromaterapi karışımları da bulunmaktadır. Aromaterapi ve sabit yağ ürünlerinin üzerinde yer alan kullanım önerileri sizi bu konuda bilgilendirecektir.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünleri Ne İşe Yarar?

Aromaterapi ve sabit yağ ürünleri farklı hedeflere yönelik olarak, farklı içeriklerle hazırlanmıştır. Bu nedenle her ürünü kendi içinde değerlendirmek gerekir.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Aromaterapi ve sabit yağ ürünleri, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Vitaminler.com üzerinden ürünlerinin içeriği ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye ulaşmak mümkündür. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz aromaterapi ve sabit yağ ürünleri, Vitaminler.com adresinden, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Aromaterapi ve Sabit Yağ Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız aromaterapi ve sabit yağ ürünlerini, banyo gibi nemli yerlerden uzak tutmanız, doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamanız ve ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatmanız önerilir. Satın aldığınız ürünün ambalajı üzerinde yer alan saklama koşullarını da ayrıca göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.


YÜKLENİYOR..

;