Vitaminler
2 ürün listeleniyor.
Ocean Astaksantin Doğal Antioksidan 30 Kapsül

492 TL

16,40 TL / Porsiyon
Sepete Ekle
Venatura Astaksantin 12 Mg 30 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele

Astaksantin

Astaksantin (Astaxanthin), karides, krill, yengeç, somon balığı gibi deniz canlılarına pembe veya kırmızı rengini veren ve bazı mikroalg türlerinin yapısında bulunan karoten sınıfına ait bir pigmenttir. İçerik özellikleri nedeniyle takviye olarak da kullanıma sunulmaktadır.

Astaksantin (Astaxanthin) Çeşitleri

Sektörde öne çıkan gıda takviyesi markalarının astaksantin çeşitleri, farklı gramajlarda karşımıza çıkar. Vitaminler.com üzerinden farklı markalara ait astaksantin çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 

Astaksantin (Astaxanthin) Takviyesi Formları

Genelde kapsül formlarda satışa sunulan astaksantin takviyeleri, kullanıcılarına farklı kolaylıklar sunar. Kapsül formdaki astaksantin takviyeleri, pratik bir şekilde takviye almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Kapsül formunda yer alan takviyeler, koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde bulunur ve su yardımı ile kolayca tüketilebilir.

 

Astaksantin (Astaxanthin) Takviyesi Fiyatları

Her takviye ürünlerinde olduğu gibi astaksantin (astaxanthin) takviyelerinin fiyatları da markası ve gramajı gibi farklılıklar nedeniyle değişkenlik gösterebilir. İncelediğiniz astaksantin (astaxanthin) takviyelerini; %100 orijinal ürün garantisi, size özel olarak hazırlanmış indirimler, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo hizmeti ile vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

En İyi Astaksantin Markaları

Piyasada astaksantin (astaxanthin) ürünlerini üreten pek çok marka yer alır. Venatura ve Ocean gibi markalar, en iyi markalar arasında yer alabilir. Birçok markayı tek bir platformda buluşturan vitaminler.com üzerinden, dilediğiniz markanın gıda takviyelerine ulaşabilir ve ürün içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

Astaksantin (Astaxanthin) Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer astaksantin (astaxanthin) takviyesi kullanmayı düşünüyorsanız, mevcut durumunuzu değerlendirmek ve ona göre bir yol haritası belirlemek adına öncelikle doktorunuza danışmanız önerilir. Ürünü kullanırken üzerinde yer alan açıklamaları da dikkate almanız tavsiye edilir.

 

Astaksantin Ürünlerini Kullananların Yorumları

Vitaminler.com üzerinde, üyeler satın aldıkları ürünle alakalı yorumlar yapabilmektedir. İlgilendiğiniz astaksantin ürünleri ila alakalı kullanıcı yorumlarına, ürün altında yer alan yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Astaksantin Nedir?

Astaksantin alabalık ve karides gibi deniz canlılarında oluşan bir karotenoid pigmenttir. Özellikle pasifik somonunda bulunduğu bilinmektedir.

 

Astaksantin (Astaxanthin) Ne İşe Yarar?

Astaksantin (astaxanthin) özellikleri nedeniyle pek çok araştırmaya konu olmaktadır. Astaksantin hakkında detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Astaksantin Nasıl Kullanılır?

Kapsül formundaki astaksantin takviyelerinin genelde su yardımı ile kullanılır. Satın aldığınız gıda takviyesinin ambalajı üzerinde yer alan kullanım talimatlarına göz atarak nasıl ve ne kadar kullanılacağına dair bilgi edinebilirsiniz.

 

Kimler Astaksantin (Astaxanthin) Kullanabilir?

Gıda takviyelerin etkileri; fiziksel durum, yaş, kronik rahatsızlıklar ve cinsiyet gibi pek çok etmen nedeniyle farklılık gösterebilir. Satın almayı düşündüğünüz astaksantin (astaxanthin) ürün içeriğini göz önünde bulundurup, doktorunuz ile konuşarak kullanmaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

 

Astaksantin Takviyeleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Astaksantin takviyelerini direkt güneş ışığı almayan yerde muhafaza edebilirsiniz. Satın aldığınız gıda takviyesini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ürün üzerinde yer alan saklama koşullarını da önünde bulundurmanızı öneririz.

 

Astaksantin Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Gıda takviyelerine fiziksel ve online alışveriş platformları aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Satış temsilcilerinin ürüne dair içerik bilgilerini paylaştığı mağazalar aracılığıyla bilgi edinebilirsiniz. Vitaminler.com üzerinden ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca üyelere özel indirimler, aynı gün kargo hizmeti ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Kaynaklar:

1.     Antihypertensive potential and mechanism of action of astaxanthin: III. Antioxidant and histopathological effects in spontaneously hypertensive rats, 2006

2.     A blinded placebo-controlled randomized trial on the use of astaxanthin as an adjunct to splinting in the treatment of carpal tunnel syndrome, 2012


YÜKLENİYOR..