Vitaminler

Aniqnaturals

Aniqnatural'in krill oil (Krill Yağı) ürünleri, Antartika’da yaşayan kril türlerinden diğer adıyla “Euphausia Superba” ile üretilir. Superba Houston fabrikasında 2014 yılında sektöre ilk adımını atmıştır; 2015'in sonlarında, 180.000 metrekarelik tesisi ile, krili yağının lider hammadde üreticisi konumuna gelmiştir. Saf ve temiz sulardan patentli teknoloji ile üretilen Krill Oil’i Aniqnaturals Türk kullanıcısıyla buluşturmaktadır. 

Aniqnaturals Ürünleri Kullananların Yorumları

Aniqnaturals Superba Krill Oil ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Aniqnaturals Krill Oil’in Farkı Nedir?

Krill canlısı okyanuslarda bulunan küçük kabuklu bir alg türü olup, denizlerin en büyük biyokitlesine sahiptir. EPA ve DHA omega 3 yağ asitleri yönünden zengindir. Ayrıca yapısında omega 3 değerlerini koruyan astaksantin bulunur. Balık yağından elde edilen omega 3’lerden farkı fosfolipid formda olmasıdır. Hücre içine yağ geçişinden sorumlu bir yağ asidi olması nedeniyle, fosfolipid formda olan omega 3’lerin biyo verimliliği yüksek olduğu görüşü hakimdir.

Aniqnaturals Superba Krill Oil Nerede Üretiliyor?

Antarktika'nın temiz sularından sağlanan kril ile üretilen kril yağı firma tarafından üretilmektedir ve sürdürülebilirliğe önem verilmektedir. Krilin hasat edilme süreci bu bakımdan dikkatle organize edilmektedir.

2016 yılında Houston, Teksas'ta da çalışmalar başlamıştır. Krilin hasattan müşteriye ulaşma anına kadar tüm zincir şeffaflıkla kontrol edilmekte ve operasyonların optimize edilmesi için çaba sarf edilmektedir.

Superba Güvencesi

Güney Okyanusu’nda bulunan ve işletilen iki gelişmiş fabrika ile bu üretim süreci başlamaktadır. Tescilli Eco-Harvesting teknolojisi, krilin besin bütünlüğünü korumaktadır, aynı zamanda çevresel etkiyi sınırlandırmakta ve neredeyse elemeyi ortadan kaldıran hassas bir yakalama işlemi sağlamaktadır. Tedarik zincirinin %100'ünde Superba güvencesi mevcuttur.

Superba kullanıcılarına, daha iyi hitap eden ürünler yaratmak için Aker BioMarine tarafından kullanılan patentli bir teknoloji platformunda yer almaktadır. Kril yağının bileşenlerinin konsantre edilmesi bu teknolojik alt yapı ile mümkün olmaktadır. Aynı zamanda, istenmeyen kokular ve tat da havadaki tuzların elimine edilmesi sonucunda yok edilebilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;