Vitaminler
Herbasist Bromelain 60 Kapsül

220 TL

Puanı: 88/100

Herbasist Quercetin 60 Kapsül

230 TL

Puanı: 85/100

Herbasist Melatonin 20 mL Sprey

149 TL

Puanı: 88/100

Herbasist Propolis 24 Pastil

79 TL

Puanı: 85/100

Herbasist Pelargonium 12 Pastil

69 TL

Puanı: 82/100

Herbasist Herbamix 16 Pastil

89 TL

Puanı: 80/100

Herbasist

Toplumu iyi yaşam konusunda bilinçlendirmeyi ve kullanıcı ihtiyaçlarını sürekli araştırarak ürünlerini geliştirmeyi vizyon edinen Herbasist markası, çeşitli ürünleriyle piyasada yer almaktadır.

Herbasist Ürünleri

Herbasist, çeşitli ürünleri ile piyasada bulunan bir markadır. Farklı formlarda bulunan bu ürünler özellikleri dikkat çekmektedir. Herbasist ürünleri; GMP sertifikalı tesiste üretilmektedir. Pastil ürünler; stevia ile tatlandırılması ve aromatik yağlarla zenginleştirilmesi sayesinde sektörde farkını ortaya koymaktadır. Bunlara ek olarak kapsül formdaki ürünler ise doğal aromalarla (kara mürver gibi) tatlandırılması ve jelatin içermemesi sayesinde ön plana çıkmaktadır. Veganların da kullanımına uygun olan bu ürünler vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. 


Herbasist Takviyelerinin Formları

Herbasist takviyeleri farklı formlarda bulunabilir. Bu formlar vitaminler.com adresinde tablet, kapsül, pastil ve çiğnenebilir form olarak bulunmaktadır. 

Kapsül

Kapsül formdaki Herbasist takviyelerinin içeriğini kaplayan bir yapıya sahiptir. Tablet formdaki gibi genellikle su ile ya da sıvı ile tüketilmektedir. 

Pastil

Pastil formdaki Herbasist takviyeleri, ağızda emilerek sindirim sistemine dahil olur ve farklı aromalarda olabilir. Herbasist pastil ürünleri, farklı amaçlara yönelik geliştirilmiş formülleriyle de tercih edilmektedir. 

Çiğnenebilir Form 

Çiğnenebilir formdaki Herbasist takviyesi, kapsül veya pastil formdaki vitamin takviyelerini tercih etmek istemeyenler tarafından en çok seçilen formdur. Ağızda çiğnenerek sindirim sistemine dahil olan bu form fgünlük kullanımda pratiklik ve kolaylık sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. 


Herbasist Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herbasist ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz Herbasist ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması da bu konuda önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan vitaminler.com adresinde Herbasist ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Herbasist ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Herbasist Ürün Fiyatları

Herbasist markasının takviyeleri; formuna veya çeşidine göre farklı fiyatlarda olabilir. Büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı, yaş aralığına göre üretilmesi gibi faktörler de Herbasist takviyesi fiyatlarını etkilemektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaca yönelik Herbasist takviyesini tercih etmek daha etkili olabilir ve fiyat anlamında daha uygun hale gelebilir. Bunların dışında yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre takviye seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular


Herbasist Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Herbasist takviyeleri farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Kapsül formda bulunan Herbasist ürünleri su veya sıvı ile yutularak kullanılır. Pastil formda olanlar ise ağız yolu ile emilerek tüketilir. Dilediğiniz Herbasist takviyesine vitaminler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Herbasist Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Siz de gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, mevcut durumunuzu öğrendikten sonra ise size uygun olan takviyeleri tercih edebilirsiniz. YÜKLENİYOR..

;