Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Naturiga Organik Açai Tozu 50 Gr

385 TL

128,33 TL / Porsiyon
Sepete Ekle

Acai Berry

Acai berry (açai çileği), takviye olarak üretilen bir bitkidir. Orta ve Güney Amerika'ya özgü tropikal bir ağaç olarak bilinir. Meyveleri koyu mor bir yapıya ve büyük bir tohumu çevreleyen sarı ete sahiptir. 


Acai Berry Takviyeleri Çeşitleri 

Acai berry meyveleri, farklı bölgelerde ve ülkelerde yetiştirilmektedir. Bu sayede çoğu ülkede satışa sunulan acai berry takviyeleri sıklıkla kullanılmaktadır. Acai berry takviyeleri günümüzde genelde toz formda karşımıza çıkar. Toz formu sayesinde sıvı veya katı besinlere karıştırılarak tüketilebilir. 


Acai Berry Takviyelerinin Formları

Acai berry (acai berry tozu) takviyeleri, vitaminler.com web sitesinde toz formda yer alır. Çeşitli besinlere karıştırılarak tüketilebilir. En doğru tüketimi gerçekleştirmek için takviye kutusunun üzerinde yazan direktiflere göre tüketilebilir. 


Acai Berry Takviyesi Markaları

Acai berry takviyeleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Söz konusu acai berry takviyeleri olduğunda ise Naturiga markası ön plana çıkar. İhtiyacınıza yönelik acai berry takviyesini, vitaminler.com adresinden temin edebilirsiniz. 


Acai Berry Takviyesi Fiyatları

Acai berry (açai çileği) takviyeleri satın almadan evvel vitaminler.com adresi üzerinde ilgili ürünleri inceleyebilir, fiyat konusunda bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktora danışmanız önerilir. Acai berry takviyelerini vitaminler.com adresinde bulabilirsiniz.


Acai Berry Takviyelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Acai berry takviyelerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerinin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları ürün kutularının üzerinde olmalıdır. Almış olduğunuz acai berry takviyelerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Vitaminler.com üzerinden dilediğiniz acai berry takviyesine ulaşabilir, size özel indirimlerden ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular 


Acai Berry Nedir?

Tropikal Orta ve Güney Amerika'ya özgü bir bitki olarak bilinir. Günümüzde acai ağacının meyveleri takviye olarak kullanılabilir. Bu ürünlere vitaminler.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Acai Berry Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Acai berry (açai tozu) takviyeleri, vitaminler.com adresinde toz formda bulunmaktadır. Sıvı veya katı besinlere karıştırılarak tüketilebilir. Tüketmeden evvel kutu üzerindeki kullanım direktiflerini inceleyebilirsiniz.

Kimler Acai Berry Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviyenin içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Eğer takviye ürün kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışarak ve acai berry (açai çileği) takviyelerinin üzerinde yazan kullanım bilgilerini inceleyerek sizin için uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Acai Berry Takviyeleri Nerede Satılır?

Acai berry takviyeleri fiziki mağazalarda da bulunabilir ve bu takviyeler aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de acai berry takviyelerine sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz. 


Kaynaklar


  1. Acai, 2020

YÜKLENİYOR..