Vitaminler
Com Fuga 60 Kapsül

258 TL

Puanı: 82/100

Com Rinex 60 Kapsül

252 TL

Puanı: 79/100

Com PomGT Nar 30 Kapsül

36 TL

Puanı: 82/100

Com

Com İlaç 2006 yılında İstanbul’da kurulmuş, vitamin, mineral ve bitkisel içerikli besin takviyeleri konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen Com, ürün skalasını her geçen gün arttırmaktadır.

Com Ürünleri Kullananların Yorumları

Com ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Com Ürün Çeşitleri ve Deneyimi

Com Vitex 60 Kapsül,  Com Fuga 60 Kapsül, Com Romax Tip II Collagen 60 Tablet, Com Vitexia 60 Kapsül, Com Rinex 60 Kapsül gibi çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Bilimsel araştırmalar ile etkinliği kanıtlanmış birçok doğal ektsreyi formüllerinde tercih eden firma, dengeli ve sağlıklı bir yaşama katkı sunmak amacıyla yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Com Güvencesi

Vitamin, mineral ve takviye edici gıda maddeleri sınıfında üretim yapan firma tüm süreçlerini belgelendirmektedir. Kalite ve kontrol standartlarında gerçekleşen üretim tescillenmiştir ve üretimin yapıldığı tesisler Türkiye’deki FDA onaylı üretim tesisleri arasında yer almıştır. Com ilacın üretim sırasında uyguladığı prosedür ICH standartlarına uyumlu olma özelliğine sahiptir. Ürünler son kullanma tarihlerine değin maksimum verimde kalabilmeleri amacıyla bu testlerden geçirilmiş ve standartlara uygun hale getirilmiştir.

YÜKLENİYOR..

;