Vitaminler

Neptune

Neptune besin takviyeleri, Avrupa’nın gıda takviyesi profesyonelleri tarafından kurulan Neptun kuruluşuna ait bir markadır. Neptun firması dünya çapında tüketicisine güven veren markaları kendi çatısı altında toplayarak oluşturduğu geniş ürün yelpazesi ile gıda takviyeleri sektöründe güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Marka, Neptune Krill Oil Omega-3 ve Neptune Daily Probiotic ürünleri ile ilgi toplamıştır. Besin takviyeleri arasında ağırlıklı olarak krill oil, balık yağı, probiyotik ve bitki ekstrelerine yer vermektedir. 2010 yılından beri besin takviyeleri üreten Neptune ürünleri Vitaminler.com’da!

Neptün Vitamin ve Besin Takviyeleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Neptun markasının Vitaminler.com altında bulunan Neptune Organik Propolis gibi Türkiye menşeli patentli ürünleri ile Collagen List ürünü olan ZerdeçalFlex ve Neptune Koenzim QH gibi ithal ürünleri dünyanın önde gelen laboratuvarları tarafından test edilmiş ürünlerdir.

Neptune Krill Oil Omega-3, astaksantin oranı yüksek, fosfolipitler, kolin ve omega-3 yağ asitleri içeren kapsamlı bir balık yağı takviyesidir. Omega-3 yağ asitleri olan EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Neptune Krill Oil Omega-3 patentli soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Neptune Daily Probiotic içerisinde 10 milyar probiyotik ve 30 mg prebiyotik içeren sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı bir besin takviyesidir.

Neptün Kalite Standartları

Neptun firması, ürünlerinde kalite ve güvenirliği ön planda tutmaktadır. Dünyanın en kaliteli krill yağı üreticilerinden biri olan Kanada merkezli Neptune Krill Oil firması ile birlikte, doping riskini ortadan kaldırmak amacıyla dünyanın önde gelen laboratuvarlarının biri tarafından test edilip Almanya’daki Cologne List’e girmiş Neptune Koenzim QH gibi ürünleri bünyesinde barındıran Neptun ürünleri Vitaminler.com’un online mağazasında yer almaktadır. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Neptün ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;