Vitaminler
AlchemLife Phytorelief 12 Pastil
%4
İndirim

52 TL

50 TL

Puanı: 82/100

AlchemLife Phytocid 30 Kapsül

89 TL

Puanı: 82/100

AlchemLife Flexiqule 60 Kapsül

195 TL

Puanı: 79/100

AlchemLife Laxaquest 10 Tablet

70 TL

Puanı: 81/100

Alchemlife

Alchem International, 1935 yılında kurulmuştur. Şirket, etkin ve uluslararası GMP standartlarında Farmasötik bileşen üreticisidir.  Fitokimyasallar alanında öncülerden biri olan Alchem, dünyada 35 ülkede faaliyet göstermektedir.

AlchemLife Ürün Çeşitliliği

75 yıllık tecrübeye sahip bir şirket olan Alchem International, 35 farklı ülkede Farmasötik, Kozmetik ve Nutrasötik Sanayi’lerine API (Farmasötik Etkin Maddeler) tedarik etmektedir. En büyük fitobesin üreticilerinden biri olan Alchem International’ın tesisleri, yılda yaklaşık 6.500 ton ekstraksiyon yapabilme kapasitesine sahiptir.

Şirketin kendi ürünleri arasında PhytoRelief pastil, ProstaQuil, FlexiQule ve Laxaquest gıda takviyesi çeşitleri bulunmaktadır.

AlchemLife Kalite ve Güvencesi

Alchem kendine özel teknolojiler geliştirerek sektöre de katkıda bulunmuştur. Alchem International, geliştirdiği PhytoAdvance teknolojisi sayesinde, ürünlerini aktif bitkisel ekstre ekstraksiyonu ile üretmektedir.

Alchem International tesisleri, A.B.D. Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Dünya Sağlık Örgütü ve Fransız Sağlık Ürünleri Güvenliği Dairesi tarafından belgelendirilmiştir.

YÜKLENİYOR..

;