Vitaminler

Generica

Generica

Generica firması, 2007 senesinin Eylül ayında kurulmuştur. Sektöründe tecrübeli seçkin bir personel kaynağını bünyesinde barındıran bu şirket, ilk defa ürünlerini 2009 senesi Eylül ayında Türkiye'de tüketicilerine sunmuş ve hizmetlerine başlamıştır.

Generica Ürünleri Kullananların Yorumları

Generica ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Generica’nın Ürün Çeşitliliği

Gıda takviyesi ve ilaç sektörlerinde ileriye dönük hedefler koyan Generica, birçok farklı tedavi mecrasındaki hali hazırda mevcut olan ürünlerinden belli olacağı üzere, ilerlemeye ve gelişmeye önem veren bir firmadır. Eşdeğerlik özellikleri gösteren ürünleri ile Türkiye’de yaşam kalitesinin artırmasına yardımcı olmasının yanında araştırmalarını sürdürdüğü tedavi alanlarında çözümler üretmeye de çalışmaktadır.

Generica Güvencesi

Generica firması ilkeleri doğrultusunda, modern ve ileri teknolojileri kullanarak insan sağlığına yönelik ürünlerin iyisini, yenisini ve güvenlisini geliştirmeye özen göstermektedir. Bu amacı doğrultusunda yaptığı çalışmalarını toplumun yararına sunmak için hizmet vermektedir. Generica firması kalite kontrol süreçlerine önem vermekte ve kullanıcılarına güvenilir ve doğru hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

YÜKLENİYOR..

;