Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Hepoliva Same Silimarin Kolin 20 Tablet

452 TL

22,60 TL / Porsiyon
Sepete Ekle

Hepoliva

Hepoliva, İtalyan biyoteknoloji şirketi Velit Pharma’nın geliştirdiği özel bir kaplama teknolojisine sahip inovatif bir ürün markasıdır.

Hepoliva Ürün Fiyatı

Vitaminler.com üzerinden Hepoliva ürününün fiyatını inceleyebilir, üyelere özel ödeme seçeneklerinden, özel imkanlardan ve aynı gün kargo hizmeti seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

 

Hepoliva Kullananların Yorumları

Pek çok gıda takviyesi markasını tek bir platform üzerinde buluşturan Vitaminler.com’da her ürünün altında üyelerin yorum yaptığı bir alan bulunmaktadır. Ürün altında yer alan yorum bölümünü inceleyerek paylaşılan yorumları görebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Hepoliva Nedir?

İtalyan biyoteknoloji şirketi Velit Pharma bünyesinde yer alan bir takviye markası olarak bilinir.

 

Hepoliva Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Herhangi bir gıda takviyesi satın alırken; takviyenin orijinal olup olmadığına dikkat edilmelidir. Üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.

 

Hepoliva Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklamanız önerilir. Ürünleri ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza edebilirsiniz. Tavsiye edilen tüketim tarihini de mutlaka göz önünde bulundurmanız önerilir.

 

Kimler Hepoliva Ürünlerini Kullanabilir?

Herhangi bir gıda takviyesi kullanadan önce ürün içeriğini detaylı bir şekilde incelemeniz ve doktorunuza danışmanız önerilir.

 

Hepoliva Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Tablet formda olan Hepoliva ürünü su yardımı ile tüketilebilir.

 

Hepoliva Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Hepoliva ürünleri, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Ürün içeriklerinin yer aldığı tabloya, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisine vitaminler.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Vitaminler.com üzerinden Hepoliva ürünlerine erişebilir, üyelere özel imkanlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..