Vitaminler

Imuneks

1923 senesinde kurulan Mustafa Nevzat İlaç Sanayi firmasına bağlı olan Imuneks, Türkiye’de en fazla orijinal ürün geliştirmesi yapan ve klinik çalışma yaptıran firmasıdır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde tüketicilerinin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler farklı formlara ve gramajlara sahip olabilir.

Imuneks ürün çeşitleri

Imuneks tüketicilerine etkili ürünler sunabilmek için geniş ürün skalası olan ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını giderecek çözümler üreten bir markadır. Imuneks çatısının altında farklı ve çeşitli birçok ürün vardır. 

Imuneks Vitaminler

Imuneks vitaminler, ihtiyacınıza yönelik içerikleri ile vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Imuneks markasının vitaminler kategorisinde farklı vitaminlerden oluşan birçok ürünü bulunmaktadır. Bu vitaminler; D, C vitaminleri ve multivitaminler olarak sıralanabilir. 

Imuneks Omega 3 Balık Yağı

Başta balık olmak üzere hayvansal veya bitkisel gıdalardan da elde edilen ve bu besinler yoluyla vücuda alınan omega 3, gerekli zamanlarda takviye olarak da alınabilmektedir. Imuneks omega 3 ve balık yağı kategorisi de bu bileşenleri takviye olarak almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bu kategorideki ürünlere vitaminler.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Imuneks Kolajenler

Imuneks kolajenler kategorisinde bulunan ürünler, kolajen takviyesi almak isteyen kişiler için bulunmaktadır. Bu kategoride başta sporcular ve kadınlar olmak üzere birçok kişinin de günlük hayatına takviye olarak eklemeyi tercih ettiği Imuneks kolajen takviyeleri satışa sunulmaktadır. 

Imuneks Bitkisel Ürünler

Imuneks Bitkisel Ürünler, bitkilerin köklerinden, tohumlarından veya yapraklarının özel yöntemlerle ayrıştırılması ile elde edilirler. Bu kategoriye ait ürünlerde bitkilerden elde edilen özler ile oluşan Imuneks ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler; Afrika sardunyası, zencefil ekstresi, zerdeçal (turmeric) ve mürver (elderberry) olarak listelenebilir.

Imuneks Probiyotik

Bağırsak florasında yaşayan yararlı mikroorganizmalar olarak bilinen probiyotikler, gerekli durumlarda takviye olarak alınabilir. Imuneks probiyotikler bu ihtiyaca yönelik ürünleri ile vitaminler.com adresinde satılmaktadır. Probiyotik ürünler farklı form ve gramajlarda olabilir. 


Imuneks Takviyelerinin Formları

Imuneks ürünleri farklı formlarda bulunabilir. Bu formlar vitaminler.com adresinde tablet, kapsül, efervesan tablet, pastil, sıvı ve saşe olarak bulunmaktadır. 

Tablet

Tablet Imuneks takviyeleri yutmayı kolay hale getirebilen film kaplı tabletlerde sunulmaktadır. Çevresinde bulunan kaplama Imuneks takviyelerinin yutulmasını kolaylaştırır. Tablet formlar genellikle su ile ya da sıvı ile tüketilmektedir. 

Kapsül

Imuneks takviyelerinde kapsül form en çok tercih edilen formların başında gelir. Pratik kullanımı ve kolay tüketilebilmesi sayesinde kapsül Imuneks takviyeleri yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Yutulduktan sonra Imuneks kapsülleri vücut tarafından sindirim sürecine dahil olur. Genellikle Imuneks takviyelerini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Efervesan Tablet

Efervesan Imuneks takviyeleri genellikle tablet veya kapsül yutmakta zorluk çekenler tarafından tercih edilir. Bu formdaki takviyeler, suyun içine atılarak erir ve daha sonrasında tüketilir. Genellikle belirli bir miktar suyun içine atılması uygun görülür ve kutu üzerinde tüketilmesi gereken sıvı miktarı belirtilmiştir. Siz de direktiflere uyarak Imuneks efervesan tablet takviyelerini kullanabilirsiniz.

Pastil

Pastil formunda kullanıma sunulan Imuneks takviyeleri, ağızda emilerek tüketilir. Lezzetli bir aromaya sahip olan pastil formdaki Imuneks takviyeleri hem kolay hem de keyifli bir tüketim sağlar. Pastil formdaki takviyeler farklı aromalara sahip olabilir. 

Sıvı

Sıvı Imuneks takviyeleri, kullanımındaki kolaylık sayesinde revaçtadır. Kapsül ve tablet yutmakta zorluk çekenler de alternatif olarak sıvı formda bulunan Imuneks takviyelerini tercih etmektedir. Bu formun; damla, sprey gibi farklı kullanımları da mevcuttur. Kişinin tercihine göre sıvı formdaki Imuneks takviyeleri bu özellikleri sayesinde tercih edilebilir.

Saşe

Saşe Imuneks takviyeleri, sadece kullanacağınız zaman açabileceğiniz pratik paketleri sayesinde hijyenik kullanım imkanı sunar. Suda rahatça karıştırılabilen toz halinde olduğu için içeceklerin içerisine eklenerek hazırlanabilir.


Imuneks Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Imuneks ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığının kontrol edilmesi de önemli bir adımdır.  Ayrıca, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz Imuneks ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan vitaminler.com adresinde Imuneks ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Imuneks ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Imuneks Ürün Fiyatları

Imuneks markası farklı ürünleri ve ürün formları ile her tüketiciye ulaşmayı hedefleyen bir markadır. Imuneks ürünlerini satın alınmadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Imuneks ürünleri; ürünlerin cinsine veya gramajına göre fiyat farklılıklarına sahip olabilir. Bu durumda yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre Imuneks ürünlerini seçmek için bir doktora danışabilirsiniz veya ürünleri kapsamlı olarak vitaminler.com adresinde inceleyebilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Imuneks Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Imuneks ürünleri farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Tablet ve kapsül formda bulunan Imuneks ürünleri su veya sıvı yutularak kullanılır. Efervesan formda olan takviyeler sıvı ile eritilerek, saşe ve sıvı form ise sıvılara katılarak tüketilebilir. Pastil form ise emilerek kullanılır. Dilediğiniz formda Imuneks takviyesini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Kimler Imuneks Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. Siz de Imuneks markasına ait takviyeleri kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, ne eksiğiniz olduğunu öğrendikten sonra ise size uygun Imuneks ürününü tercih edebilirsiniz. 


YÜKLENİYOR..

;