Vitaminler

Sunlife

Sunlife Alman menşeli bir gıda takviyesi markasıdır. Sunlife, normal vücut fonksiyonlarımızın oluşunda yer alan, günlük beslenme düzenimizde almamız gereken mikro besinlerin gıda takviyesi olarak üretimini sağlar.

Sunlife Hangi Ürünleri İle Ön Plana Çıkmaktadır?

Vitamin ve mineral alanında geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ihtiyacınıza yönelik birçok ürünü mevcuttur. Efervesan tabletleri ile kolay ve hızlı tüketilen Sunlife takviyeleri sadece vitamin ve mineral değil, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri de üretmektedir.

Sunlife vitamin serisi içerisinde en çok multivitamin ve c vitamini takviyeleri ile dikkat çekerken mineraller arasında kalsiyum, magnezyum ve çinko takviyeleri ile öne çıkmaktadır. Ayrıca bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun devamını sağlamaya yardımcı özel bileşenlere sahip gıda takviyeleri de mevcuttur.

Yetersiz ve sağlıksız beslenmeye bağlı olarak vitamin ve mineral eksiği yaşadığınızı düşünüyorsanız bir hekim yardımı ile bu eksiklerinizi belirleyebilirsiniz. Çıkan sonuçlara göre Sunlife gıda takviyeleri arasından uygun olanlarını, günlük kullanım koşulları doğrultusunda ek gıda olarak kullanabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;