Vitaminler
Supradyn All Day 30 Tablet
%24
İndirim

105 TL

80 TL

Puanı: 88/100

Supradyn All Day 60 Tablet
%8
İndirim

122 TL

112 TL

Puanı: 88/100

Supradyn Energy Focus 30 Tablet
%8
İndirim

89 TL

82 TL

Puanı: 84/100

Supradyn All Day 30 Tablet 2'li Kutu
%46
İndirim

90 TL

49 TL

Puanı: 90/100

Supradyn All Day Efervesan 30 Tablet
%3
İndirim

79 TL

77 TL

Puanı: 90/100

Supradyn All Day Efervesan 15 Tablet
%10
İndirim

59 TL

53 TL

Puanı: 90/100

Supradyn Energy 10 Saşe

39 TL

Puanı: 90/100

Supradyn

Supradyn, 1863 yılında Almanya’nın Barmen şehrinde kurulmuş olan ve  dünya çapında bilinen kimya/ilaç firmalarından biri olan Bayer’ in markalarından biridir. Bayer firmasının başlıca faaliyet alanları, insan ve hayvan sağlığında kullanılan tıbbi ilaçlar, sağlık bakım ürünleri, tarım kimyasalları ve biyoteknoloji ürünleridir. RedoxonPriorin, Bepanthen, One-A-Day, Aspirin ve Rennie gibi gıda takviyesi, kozmetik ve ilaç sektörlerinde bulunan başlıca Bayer ürünleridir.

Günümüzde herkes tarafından bilinen bir ürün olan ‘Aspirin’, 1899 yılında Bayer firması tarafından piyasaya sunulmuştur. Ayrıca Bayer, 1954 yılından beri ülkemizde de ‘Bayer Türk’ olarak faaliyet göstermektedir. Bayer Türk, sektörünün en iyi konumlardan birinde bulunmaktadır ve Türkiye’de üretilen ürünlerinin 40’dan fazla ülkeye ihracatını yapmaktadır.

SUPRADYN GIDA TAKVİYELERİ VE KULLANIMI

Günümüzde, vücudumuzun işlevi için gerekli olan bütün vitamin ve mineralleri besin yoluyla eksiksiz bir şekilde sağlayamayabiliyoruz ve beslenmemizin yetersiz olduğu noktalarda uygun bir multivitamin gıda takviyesi kullanmamız gerekebiliyor. Multivitamin, besinlerde ve doğal kaynaklarda bulunan ve vücudumuz için önemli olan birçok vitamin ve mineralin birleşiminden oluşan bir gıda takviyesidir.

Supradyn, dünyada kabul görmüş multivitamin markalarından biridir. Supradyn all day bileşiminde 14 farklı vitamin ve 12 farklı mineral bulunmaktadır. Bununla birlikte ürün içeriği, vücudumuzu zararlı moleküllere karşı koruyan bir çeşit antioksidan olan Koenzim Q10 ile zenginleştirilmiştir. Supradyn gıda takviyeleri, vücudumuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemeye yardımcı olabilmektedir.

  • Supradyn vitamin ve mineral takviyeleri tablet veya suda eriyebilen efervesan tablet formunda bulunabilmektedir.
  • Supradyn gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Multivitamin gıda takviyeleri bazı ilaçlarla etkileşime geçebilir ya da ilaçların etkilerini göstermesini etkileyebilirler. Bu yüzden, kullandığınız bir ilaç olduğunda lütfen sağlık uzmanınıza danışınız.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Supradyn gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Maksimum fayda için Supradyn gıda takviyelerini düzenli olarak kullanmanızı öneririz.
  • Supradyn ile birlikte başka bir multivitamin takviyesi daha kullanmanız tavsiye edilmemektedir.
  • Supradyn gıda takviyelerini orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmanızı öneririz.

YÜKLENİYOR..

;