Vitaminler
3 ürün listeleniyor.
Exeltis Regenesis Max 30 Kapsül

336 TL

11,20 TL / Porsiyon
Sepete Ekle
Exeltis Lady Ana 30 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele
Exeltis Lady Feliz 30 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele

Exeltis

Exeltis, entegre sağlık bilimleri grubu olan CHEMO eczacılık kuruluşuna ait bir markadır. Exeltis İlaç Sanayi ve Tic. A. Ş. bünyesinde ürettiği kadın sağlığı takviye edici ürünleri ile bilinen firmanın merkezi Madrid’tir. Exeltis Regenesis ve Lady Ana ürünleri markanın kadınlara özel geliştirdiği takviyelerden başlıcalarıdır. Hamilelik, yeni anneler ve menopoz döneminde kullanılablecek ürünleri bulunmaktadır. Exeltis takviye gıdaların yanı sıra solunum ve ağrı gibi medikal sorunlar için ilaçlar da üretmektedir. Exeltis gıda takviyelerini Vitaminler.com’da inceleyebilirsiniz.

Exeltis Vitamin ve Besin Takviyeleri

Exeltis Çerkezköy’de Türkiye fabrikasını konumlandırmıştır. Firma 30’dan fazla bağlı kuruluşu, Leon Farma, Liconsa, Çerkezköy ve üçüncü kişi lisanslarla tedarik edilen 300’den fazla reçeteli ilaç içeren dengeli portföyü ile kadın sağlığı alanında pazarın söz sahibi firmalarındandır. 40’ın üzerinde ülkede satış gücü olan Exeltis, çok uluslu bir firmadır.

Exeltis kadınlara yönelik takviye edici ürünlere sahiptir. Exeltis Lady Ana ürünü Lady Ana içeriğinde Humulus lupulus (şerbetçi otu), Evening primrose yağı (Çuha çiçeği), B6 vitamini, D vitamini ve K vitamini bulunan takviye edici bir gıdadır. Exeltis Lady Ana menopoz döneminde kullanılabilir. Exeltis Regenesis ürünü içeriğinde 10 vitamin, 6 mineral ve omega 3 (EPA ve DHA) bulunmaktadır. Hamilelerin ve doğum yapmış kadınların besin ihtiyacı düşünülerek hazırlanmıştır.

Exeltis Kalite Standartları

Exeltis Türkiye ABD ve farklı ülkelerce onaylanmış birçok patente sahiptir. Firma Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu İyi Laboratuvar Uygulamaları (Good Laboratory Practice -GLP) ve İyi Üretim Uygulamaları (Good Manufacturing Practice – GMP) şartlarına uygun tesislerde uluslararası etik kurallara uyumlu olarak üretim yapmaktadır. Exeltis Ar-Ge merkezinde Tübitak-Teydeb destekli projeler yürütülmektedir. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Exeltis ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..