Vitaminler
Möller's Omega 3 60 Kapsül
%4
İndirim

140 TL

135 TL

Puanı: 85/100

Möller's Omega 3 Cod Liver Oil 250 mL
%7
İndirim

170 TL

158 TL

Puanı: 84/100

Mollers

Möller’s 1854 yılında Norveç’li eczacı Peter Moller tarafından kurulmuştur. Eczacı Peter  Moller oğluyla birlikte, üstün kaliteli balık yağını en iyi lezzetle sunabilmek için uzun yıllar çalışmıştır.  Omega 3 üretimi hakkında geliştirdikleri sistemlerle, balık yağı sektörünün öncüsü haline gelmişlerdir.

Möller’s Omega 3 Balık Yağlarının Özellikleri:

  • Möller’s en köklü Norveç markalarından biri olup, günümüz balık yağı üretiminde kullanılan teknikleri geliştiren firmalardan biridir. 
  • Ürettikleri balık yağları doğal trigliserid formdadır. 
  • Moleküler distilasyon yöntemiyle balık yağını saflaştırırlar ve ayrıca tazeliğini korurlar. 
  • ISO 220000:2005 ile sertifikalıdır. 
  • Möller's Omega 3 Cod Liver Oil 250 ml ürünü Norveç’in Atlantik Denizi’nde yaşayan moringa balıklarının karaciğerinden elde edilmektedir. 
  • Kapsül formu ise Şili ve Peru’daki ancuez ve sardalya balıklarının gövdesinden elde edilmektedir. 
  • Karışık meyve aromalı sıvı form Omega 3 balık yağı 2017 “International Taste & Quality Institute” (Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü) tarafından 2017 yılında ödül almıştır.

Möller’s Güvencesi

164 yıldır omega 3 üretimi yapan tek markadır. Ürünleri İsveç, Danimarka, Letonya, Estonya, Litvanya, Türkiye ve Polonya'ya da ihraç edilmektedir. Ayrıca, ABD'de yılda yarım milyondan fazla ürün tüketilmekte ve firma sürekli bir şekilde büyümektedir. Moller'in ürünleri üretim aşamasında en yüksek kalite standartlarındaki malzemelerle imal edilmektedir, titiz kalite kontrolleri sayesinde müşterilere hak ettikleri güvence verilmektedir.


Möllers Ürünleri Kullananların Yorumları

Mollers ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;