Vitaminler

Imubest

Imubest, Koç İlaç bünyesinde yer alan, 2006 yılından beri hizmet veren yerli bir markadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan marka sektördeki vizyonuna ve kalite güvence hususlarına büyük önem veren markalar arasında yer alır.

Imubest Markası

Imubest’in bünyesinde yer aldığı şirket olan Koç İlaç, kurucularının ilaç sektöründeki tecrübesini uzman ve kalifiye bir kadro ile güçlendirmiş, kısa sürede pazarda söz sahibi olmayı başarmıştır. Şirketin bu başarısında yenilikçi bakış açısı önem taşır.

Yaklaşık 30 yerli, 15 yabancı firmaya üretim yapan Koç İlaç; Azerbaycan, Kosova Afganistan ve Irak gibi ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunan yerli üreticilerden biridir.

Imubest Ürünü Özellikleri

Imubest Afrika sardunyası içeren gıda takviyesi seçeneği sunar. Güney Afrika’da yetişen bitkilerden biri olan Afrika sardunyası (Pelargonium Sidoides) yerel kabilelerde uzun yıllar boyunca kullanılagelmiş bir çeşittir. Üründe %80 oranında bitkisel ekstre bulunur ve Imubest damla formdadır.

Imubest Kalite ve Güvencesi

Imubest gün geçtikçe gelişen ve bu ilkeden ödün vermeden, kararlılıkla yoluna devam eden bir markadır. Türkiye'de ve dünyada ilaç sektöründe öncü ürünler geliştirmek, dinamik, yerli bir rol model olmak Koç İlaç’ın hedefleri arasındadır.

2006 yılında 'Önce İnsan' felsefesiyle kurulan yerli sermayeli Koç İlaç, Türkiye pazarında hızla ilerleyen güçlü ilaç firmaları arasında olmayı, teknolojik gelişmelerden yararlanan uzman kadrosuyla insan sağlığına hizmet etmeyi hedefleyen bir firmadır.

YÜKLENİYOR..

;