Vitaminler
Talya Enginar Ekstresi 60 Kapsül

144 TL

Puanı: 82/100

Talya Ginkgo Biloba 60 Kapsül

144 TL

Puanı: 88/100

Talya L-Karnitinli Bitkisel Karışım 60 Kapsül
%9
İndirim

197 TL

179 TL

Puanı: 85/100

Talya Ultra Vitaman 60 Kapsül

229 TL

Puanı: 86/100

Talya Multivitamin 60 Tablet

282 TL

Puanı: 86/100

Talya Çörekotu Yağı 250 mL
%2
İndirim

189 TL

185 TL

Puanı: 84/100

Talya Kolajen 60 Tablet

219 TL

Puanı: 86/100

Talya Omega 3 60 Yumuşak Kapsül

147 TL

Puanı: 89/100

Talya Vitamin E 10 mL

89 TL

Puanı: 86/100

Talya Hint Yağı 50 mL
%8
İndirim

48 TL

44 TL

Puanı: 84/100

Talya Çörekotu Yağı 100 mL

97 TL

Puanı: 84/100

Talya Vitamin C 60 Kapsül

159 TL

Puanı: 84/100

Talya Vitamin D3 1000 IU 10 mL

45 TL

Puanı: 88/100

Talya Argan Yağı 20 mL

91 TL

Puanı: 82/100

Talya Sarımsak Yağı 20 mL
%14
İndirim

44 TL

38 TL

Puanı: 82/100

Talya Biotin 60 Kapsül

143 TL

Puanı: 84/100

Talya

Bitki bilimi konusunda uzmanlaşan bir şirket olarak anılan Talya; uçucu yağlar, sabit yağlar, gıda takviyeleri ve özel amaçlı yağ karışımları üretiminin yanı sıra, kozmetik ve gıda sanayi alanlarında da ham madde üreticisi olarak yer almaktadır.

Talya Hakkında

2003 yılında Antalya’da kurulan Talya, “Doğanın Uyanışı” sloganıyla yola çıkan bir şirkettir. Uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım) yağların üretimini yapıp bu ürünleri Türkiye ve dünya ile paylaşma isteği üzerine kurulan Talya, sektörün öncü markaları arasında yer alır. Uçucu ve sabit yağların üretimi ile sınırlı kalmayan Talya, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge ekibi ile yeni ürünler geliştirir ve piyasaya sunar.

Talya, kurulduğu günden beri sektördeki birçok derneğin kuruluşunda da rol almış bir şirkettir. Ülkemizin bitki konusundaki zenginliğinin insanlar adına kullanılması için birden fazla çalışmanın öncülüğünü yaptığı da bilinmektedir.

Türkiye’de üretilen gıda takviyelerinin, uçucu ve sabit yağların; dünyaya pazarlanması adına da çalışmalar yürüten Talya, Amerika’da kendi alanında şirket kuran ilk Türk markası olarak karşımıza çıkar. Chicago’da bulunan Talya Herbal LLC şirketi ile Amerika kıtasında da ürünlerini tüketicilere sunmuştur. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’ne kayıtlı bir marka olan Talya, aynı zamanda bu kuruluşun verdiği FDA belgesine de sahiptir.

Talya Ürün Çeşitleri

Talya geniş bir ürün gamına sahiptir. Uçucu (esansiyel) ve sabit (soğuk sıkım) yağların yanı sıra bitkisel ekstraklar, doğal kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri de üretir. Sektöre hem bitmiş ürün hem de ham madde sağlama konusunda güçlü bir giriş yapan şirket, ayrıca yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda özel markalar için ürün geliştirip kalite standartlarına uygun üretim yaparak, müşteri profilini geliştirmiştir. Şirket böylece ihracat potansiyelini de yükseltmiştir.

Talya ürün çeşitleri genel olarak doğal yağlar, aromaterapi karışımları, gıda takviyeleri ve ham maddeler olarak sınıflandırılabilir. Cilt ve saç bakımında kullanılmaya uygun olan ürünlerin yanı sıra buhurdanlıkta da kullanılabilen ürünler yer almaktadır. Öne çıkan Talya Ürün çeşitlerine gelecek olursak;

Doğal Yağlar

Uçucu yağları ve sabit yağları bünyesinde barındıran Talya ürünleri arasında %100 doğal içerikten üretilen doğal yağlar da yer almaktadır. Talya doğal yağlar kategorisinde yer alan ürünler arasında; argan yağı, sarı kantaron yağı ve kekik yağı gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Aromaterapi Karışımları

Talya aromaterapi karışımları kategorisinde yer alan ürünler, birden fazla yağdan oluşan karışımlardan oluşur ve farklı kullanım hedeflerine yönelik olarak tasarlanmıştır.

Arı Ürünleri & Ballı Karışımlar

Propolis damla ve propolis ekstraktı gibi ürünleri içeresinde barındıran Talya arı ürünleri, farklı formlara sahiptir. Söz gelimi; Talya Propolis Damla sıvı formda yer alırken, Talya Propolis Ekstratı kapsül formda yer alır.

Gıda Takviyeleri & Vitaminler

Tablet, pastil, kapsül ve sıvı formda yer alarak, farklı kullanım yöntemleri ile öne çıkan Talya gıda takviyeleri & vitamin ürünleri arasında; magnezyum ve çinko gibi mineraller ve C, D, E, B12 gibi vitamin ve multivitamin takviyeleri yer alır.

Talya Ürünlerinin Formları

Talya ürünleri saç ve cilt bakımında kullanmaya uygun olabilen ürünlerin yanı sıra, gıda takviyelerini de kapsamaktadır. Bu nedenle ürünlerin formları oldukça çeşitlidir. Sıvı, damla, pastil, kapsül ve tablet formlarda yer alan Talya ürünleri, kendi içinde farklı kullanım yöntemleri barındırır.

Örneğin; cilt ve saç bakımında kullanmaya uygun olan sıvı formdaki ürünler; cilt ve/veya saç üzerine birkaç damla olarak uygulanır. Ayrıca D vitamini ve propolis gibi sıvı formda yer alan ancak gıda takviyesi olarak kullanılan ürünler de vardır. Kapsül ve tablet formdaki ürünler su ile tüketilerek kullanılırken, pastil formdaki takviyeler emilerek tüketilir. Çeşitli formlarda yer alan bu ürünler, farklı tüketim alışkanlıklarına sahip olan tüketicilere seçenek sunar.

Talya Ürünlerinin Fiyatları

Talya ürünlerinin fiyatları, ürünün içeriğinde yer alan bileşenlere, ambalajına ve gramajına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Talya doğal yağlarını, vitamin ve gıda takviyelerini; size özel avantajlardan yararlanarak, Vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Talya Ürünlerini Kullananların Yorumları

Talya ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Talya Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Talya ürünlerinin kullanım talimatları, ürünün formuna ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle her Talya ürününü kendi içinde değerlendirmek gerekir. Gıda takviyeleri ve vitamin grubunda yer alan ürünler beslenme yoluyla tüketilirken, saç ve cilt bakımında kullanılmaya uygun olan ürünler genelde birkaç damla olarak masaj yoluyla uygulanır. Talya ürünlerinin üzerinde yer alan kullanım talimatları, sizi bu konuda yönlendirecektir.

Talya Ürünleri Ne İşe Yarar?

Talya ürünleri farklı kullanım amaçlarına göre üretilmektedir ve geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu nedenle her ürünün özelliği farklılık gösterebilir.

Talya Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Talya ürünleri; fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Talya ürünlerinin içeriği ve nasıl kullanılacağına dair bilgiyi de yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmek mümkündür. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz Talya ürününü, Vitaminler.com üzerinden, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Talya Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız Talya ürünlerini, banyo ve benzeri nemli yerlerden uzak tutmanız ve kullandıktan sonra ürünün kapağını sıkıca kapatmanız önerilir. Talya ürünlerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ürünlerin ambalajı üzerinde yer alan saklama koşullarını da ayrıca göz önünde bulundurmanızı öneririz.


YÜKLENİYOR..

;