Vitaminler
Wellcare Immune Şurup 150 mL

57 TL

Puanı: 86/100

Wellcare Expera Şurup 150 mL

87 TL

Puanı: 81/100

Wellcare Provim Daily Probiyotik 30 Kapsül
%4
İndirim

69 TL

66 TL

Puanı: 87/100

Wellcare Vitamin B12 Sprey 5 mL

116 TL

Puanı: 86/100

Wellcare Provim Kids Fast Melt Probiyotik 14 Saşe
%41
İndirim

70 TL

41 TL

Puanı: 88/100

Wellcare Provim ORS Probiyotik 12 Saşe
%12
İndirim

48 TL

42 TL

Puanı: 88/100

Wellcare

Wellcare, İLKO İlaç bünyesinde bulunan bir gıda takviyesi markasıdır. Tüketici sağlığı alanında Türkiye’de sürdürdüğü faaliyetler ve globalde 25’ten fazla ülkeye yaptığı ihracat ile önde gelen Türk firmalarından olan İLKO İlaç, Wellcare markasının vitamin, mineral, probiyotik ve bitkisel takviyeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Wellcare Vitamin D ürünleri, Wellcare Expera Şurup ve Wellcare Immune, markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Wellcare, ürünlerini kimyasal işleme tabi tutmadan üretmektedir. Probiyotikler, bitkisel takviyeler, vitamin ve mineraller üreten Wellcare markası Vitaminler.com’da bulunmaktadır.

Wellcare Ürünleri

Global bir marka olan Wellcare’in farmasötik maddeleri Amerika ve Avrupa Farmakope standartlarındadır. Sürdürülebilirliğe önem veren bir marka olan Wellcare, çevreye duyarlı bir markadır. Hammadde temininden ürünlerin tüketici ile buluşmasına kadarki süreçte karbon ayak izini azaltmak için azami gayret gösteren Wellcare, laboratuvar testleri ve klinik testlerle ürünlerinde maksimum fayda ve güvenliği sağlamak için Ar-Ge çalışmaları da yapmaktadır.

Wellcare Vitamin ve Besin Takviyeleri

Wellcare normal bağışıklık fonksiyonuna ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunan D vitamini çeşitleri ile öne çıkmaktadır. D vitaminleri sprey ve damla formundadır. Wellcare Vitamin D3 400 IU 5 mL Sprey, tüketicilerin en çok tercih ettiği Wellcare ürünleri arasındadır. Ürünün 600 IU ve 1000 IU doz seçenekleri de bulunmaktadır. Wellcare Expera Şurup bitkisel içeriği ile öne çıkar. Propolis, kekik ekstresi ve hatmi ile güçlendirilmiş formüle sahiptir. Wellcare Expera Şurup çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun bir üründür.

Wellcare Kalite Standartları

Kalite güvenlik testlerine oldukça önem veren bir marka olan Wellcare, kalite kontrolünden başlayarak, üretimin çeşitli kademelerinde bu kontrolleri sürdürmektedir. Ürünlerinin kalitesini üretim esnasında ve sonrasında da düzenli olarak kontrol etmektedir. Markanın bütün ürünleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları), ISO 14001, ISO 90001, ISO 13485, HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son üretim teknolojileri kullanılarak üretilir. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Wellcare ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;