Vitaminler
Sorvagen Vitamin C Plus 1000 Mg 15 Efervesan Tablet
%33
İndirim

45 TL

30 TL

Puanı: 86/100

Sorvagen Sambucus Nigra Plus 15 Efervesan Tablet
%45
İndirim

49 TL

27 TL

Puanı: 85/100

Sorvagen Omega 3 High DHA 1000 Mg Balık Yağı 50 Kapsül
%23
İndirim

129 TL

99 TL

Puanı: 81/100

Sorvagen Omega 3 Plus 1200 Mg Balık Yağı 60 Kapsül
%22
İndirim

119 TL

93 TL

Puanı: 82/100

Sorvagen Omega 3 Daily 1000 Mg Balık Yağı 50 Kapsül
%22
İndirim

69 TL

54 TL

Puanı: 78/100

Sorvagen

Sorvagen, özenle seçilen Norveç Soğuk Deniz balıklarından elde edilen Omega 3 balık yağlarını yüksek DHA, yüksek EPA ve DHA, standart EPA&DHA içerikli olmak üzere çeşitlendirerek kullanıcısına sunan bir markadır. Saflaştırılmış ve ağır metallerden arındırılmış yüksek kaliteli içeriği ile IFOS 5 yıldız onayıyla belgelenmiş Sorvagen ürünlerini Vitaminler.com’da bulabilirsiniz.

Sorvagen Ürünleri

Sorvagen, ağır metallerden arındırılmış ve saflaştırılmış yüksek Omega 3 içerikli balık yağları üretmektedir. Sorvagen ürünleri, Norveç’in soğuk sularındaki en yağlı balıklardan elde edilen yağların oksijensiz ortamda, oksidasyona uğramadan ambalajlanmasıyla kalitesini korur. Blisterli ambalajda  paketlenen Sorvagen Omega 3 balık yağı kapsüllerinin içeriği yağ formundadır. Sorvagen üç farklı çeşitte Omega 3 ürünü sunar:

  • Yüksek DHA: Sorvagen Omega 3 high DHA
  • Yüksek EPA&DHA: Sorvagen Omega 3 PLUS
  • Standart EPA&DHA: Sorvagen Omega 3 Daily

Sorvagen ürünlerinde aroma kullanılmamış, doğal limon kabuğu yağı kullanılmıştır. Sorvagen Omega 3 ilaç değil, besin takviyesidir. 

Sorvagen Omega 3 Nedir?

En iyi balık yağı kaynağı somon, uskumru, ringa, ton ve sardalya gibi Norveç soğuk denizlerinin yağlı balıkları ile üretilen Sorvagen ürünleri, özel moleküler distilasyon yöntemiyle civa gibi ağır metallerden arındırılarak saflaştırılmıştır.  Oksijensiz ortamda, oksidasyona uğramadan üretilirler ve bu sayede kullanım sırasında oksidasyondan korunmuş olurlar. Sorvagen Omega 3 balık yağı hapı, blisterli ambalajda paketlenen yağ formda kapsüllerdir. Balık yağı kapsül trigliserit formunda olduğundan etil ester formlarına göre emilimi ve dolayısıyla biyo yararlanımı daha yüksektir.

Sorvagen Kalite Standartları

Sorvagen, Omega 3 konusunda kalite standartlarını belirleyen uluslararası bir kuruluş olan GOED'in lider konumundaki onur üyesi BASF markası PronovaPure balık yağı kullanır. Patentli PronovaPure balık yağını kullanan Sorvagen ürünlerinin içeriğinin saflığı, kalitesi ve konsantrasyonu IFOS 5 yıldız onayıyla belgelenmiştir. Glüten, tatlandırıcı ve şeker içermeyen Sorvagen ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. Vitaminler.com'da satılan Sorvagen ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;