Vitaminler
Probest Digestive Probiyotik 20 Kapsül
%31
İndirim

80 TL

55 TL

Puanı: 84/100

Probest Defense 20 Tablet
%56
İndirim

80 TL

35 TL

Puanı: 88/100

Probest

1912 yılında, Eczacı Abdi İbrahim Bey tarafından kurulan Abdi İbrahim, 108 yıldır 200’ü aşkın marka ve 400’den fazla ürünle sektörün en geniş portföyüne sahip ilaç firmasıdır. Abdi İbrahim güvencesi ile pazara sunulan Probest markası, probiyotik bir takviye edici gıdadır.

Probest Ürünleri

Abdi İbrahim ürünlerinden olan Probest markasının Probest Digestive ve Probest Defense olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Probest Digestive’in her kapsülünde 10 milyar Lactobacillus plantarum  bulunur. Probest Defense ise 1 milyar probiyotik mikroorganizma içerir.

Probest Vitamin ve Besin Takviyeleri

Antianemik, antibakteriyel, antiviral, dermatoloji, endokrin ve metabolizma, gastrointestinal, kardiyovasküler, NSAI ve miyorölaksanlar, oftalmoloji, sinir sistemi, solunum sistemi gibi pek çok alanda marka ve ürüne sahip olan Abdi İbrahim, takviye edici gıda ürünleri, vitamin ve mineraller de geliştirmektedir. Probest ürünleri de firmanın takviye edici gıda ürünlerinden biridir.

Probest Kalite Standartları

Probest ürünleri glüten, laktoz, alerjenler ve hayvansal kaynaklı bileşenler içermez. Vegan kullanıma uygun ürünlerin vanilya, limon gibi aromaları bulunmaktadır. Vitaminler.com’da satılan Probest ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;