SIRALA

A-Z Fiyat + Oy + FİLTRE
Zade Vital Aspir Yağı 200 Ml

79 TL

Puanı: 86/100

Zade Vital Aspir Yağı 100 Ml

55 TL

Puanı: 81/100

Natrol Tonalin CLA 1200 mg 60 Kapsül

148 TL

89 TL

Puanı: 86/100

Aspir Yağı Nedir ve Neden Kullanılır?

Aspir, papatyagiller familyasından olmakla birlikte  50-100 cm boyunda, yaz sonuna doğru sarı, krem, beyaz, kırmızı veya turuncu çiçekler açan bir bitki türüdür.

Anavatanı Arabistan Yarımadasıdır. Bunun dışında İran, Hindistan, Pakistan gibi ülkelerde de yetişmektedir. Türkiye'de Eskişehir, Burdur, Isparta, Konya gibi belli bölgelerde yetiştirilmektedir. Aspir Yağı,  yalancı safran olarakta bilinmektedir. 

Aspir yağı yapısında CLA (Konjuge Linoleik Asit) bulunmaktadır, bu madde metabolizmayı hızlandırarak vücudumuzdaki fazla yağların kullanılmasına yardımcı olabilir.

Cildi nemlendirerek cildin yumuşaklık kazanmasına destek olur.

Aspir Yağını günde bir çay kaşığı içerek kullanılabilir. Tercihe göre bir bardak ılık suda veya direk çay kaşında tüketebilirsiniz. Diğer bir kullanım şekli olarak, cildiniz üzerinden çatlakların oluştuğu bölgeye masaj yaparak uygulanabilmektedir.

Ürününüzü kullanmadan önce mutlaka sağlık uzmanınıza danışmanızı öneririz. Sağlık uzmanınız sağlık durumunuza göre size ne şekilde kullanılması gerektiği konusunda yardımcı olacaktır.

Aspir Yağının faydaları hakkında kategorimizden bilgi alabilir, en iyi markaların %100 orijinal Aspir Yağı gıda takviyelerini bulabilir, en uygun fiyatlarla, kargo bedava avantajıyla ve Vitaminler.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..