Vitaminler
Redoxon Kids 60 Çiğnenebilir Form
%22
İndirim

85 TL

66 TL

Puanı: 75/100

Redoxon

Redoxon

Redoxon, Bayer Group’a ait bir gıda takviyesi markasıdır. Redoxon ürünleri, çocuklar için ve yetişkinler için ayrı ayrı özelleştirilmiş c vitamini takviyeleridir.

Redoxon İçeriği Nelerden Oluşur?

Günlük hayatın getirdiği yetersiz beslenmenin vücutta yorgunluğa neden olması ve rahatsızlıklara karşı bünyemizi daha açık kılması sonucu gıda takviyeleri ile destek almaya çalışırız.

Vücudun normal fonksiyonlarına katkıda bulunabilen Redoxon’un bileşenleri arasında iki vitamin ve bir mineral bulunur. Bunlar c vitamini, d vitamini ve çinkodur. Vücudumuzun ihtiyaçları arasında yer alan bu üç mikrobesin bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

Redoxon ve C Vitamini

Bağışıklık sistemi için vazgeçilmez olan c vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. C vitaminini vücudunuz üretemez bu sebeple doğal beslenme ya da gıda takviyeleri ile destekleyerek ihtiyacınızı karşılamanız gerekir. Redoxon temel aktif maddesi olarak içerisinde 1000 mg c vitamini bulundurmaktadır.

Redoxon ve D Vitamini

D vitamini güneş ışınlarının alınması ile doğrudan deri içerisinde sentezlenebilmektedir. Normal kas fonksiyonlarının, normal kemik fonksiyonlarının oluşumuna düzeyine katkıda bulunur. Güneşsiz mevsimler, hava kirliliği ve yoğun güneş kremi kullanımı vücudun d vitamini sentezlemesine birer engel olabilmektedir. Redoxon içeriğinde günlük ihtiyacınızı destekleyebilecek miktarda d vitamini bulundurur.

Redoxon ve Çinko

Normal enerji oluşum metabolizmasında yer alan çinko, yorgunluk ve bitkinlik hislerinin azalmasına yardımcı olabilir. Bağışıklık sistemini de destekleyebilen çinko, Redoxon’un üçüncü aktif bileşenidir.

YÜKLENİYOR..

;