Vitaminler

Symbiosys

Symbiosys, Biocodex laboratuvarlarına ait bir probiyotik takviye markasıdır. 1953 yılında Fransa’da kurulan Bicodex, Türkiye’de faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Symbiosys Alflorex probiyotik ürünü ile tanınan Bicodex firması, genel sağlık ve plastik cerrahi alanlarında medikal ürünler de üretmektedir. Probiyotik maya üreterek pazara giren Symbiosys, tedavi edici ve patojenik olmayan bu maya ile dünyanın önde gelen probiyotik maya üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. Symbiosys Alflorex Probiyotik gıda takviyesi, Vitaminler.com’da satışa sunulmaktadır.

Symbiosys Ürünleri

Symbiosys markası, kökeni probiyotik ilaçlara dayanan Bicodex firmasına aittir. Bicodex probiyotik gıda takviyelerinin yanında genel sağlık, gastroentoloji, pediatri, plastik cerrahi ve KBB dalları için ilaç ve tedavi ürünleri de üretmektedir.

Symbiosys Vitamin ve Besin Takviyeleri

Symbiosys Alflorex Probiyotik takviyesi Bicodex firmasının sindirim sistemini destekleyici gıda takviyesidir. İçerisinde bağırsakta doğal olarak bulunan Bifidobacterium infantis bulunmaktadır. Glüten ve laktoz içermeyen ve ürün bağışıklık sisteminin desteklenmesine yardımcı olur. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Symbiosys ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;