Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Solgar Hawthorne Berry 100 Kapsül

556 TL

5,56 TL / Porsiyon
Sepete Ekle

Alıç Ekstresi (Hawthorne)

Alıç meyveleri Crataegus cinsine ait ağaç ve çalılarda yetişen minik meyvelerdir. Bu meyvelerin takviye formları da bulunmaktadır. 


Alıç Ekstresi (Hawthorne) Hakkında

Alıç ekstresi, Crataegus cinsindeki ağacın meyvelerin elde edilen bir ekstredir. Alıç ekstresinin uzun süreler boyunca geleneksel yöntemlerde kullanıldığı bilinir. Bu meyvelerin takviye formundaki ürününe vitaminler.com adresinden ulaşabilir, ürünün özelliklerini öğrenebilirsiniz. 


En İyi Alıç Ekstresi (Hawthorne) Markaları

Alıç ekstresi (hawthorne) takviyeleri, geçmişten bugüne kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünler olarak birçok marka tarafından üretildiği bilinen ürünlerdir. Vitaminler.com adresinde Türkiye’nin köklü markalarının arasında yer alan Solgar markasına ait alıç ekstresi ve diğer bitkisel ürünler de mevcuttur. 


Alıç Ekstresi (Hawthorne) Formları

Alıç ekstresi ürünleri vitaminler.com adresinde genellikle kapsül formda yer alır. Kapsül formdaki alıç ekstresi takviyeleri, koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde bulunur ve su yardımı ile tüketilir.


Alıç Ekstresi (Hawthorne) Fiyatları

Alıç ekstresi (hawthorne) takvitesinin fiyatları geniş bir yelpazede yer alabilir. Takviye ürünün markasından içeriğinde yer alan diğer bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım formuna kadar pek çok faktör, fiyat çeşitliliği olmasına neden olabilir.


Alıç Ekstresi (Hawthorne) Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Takviye kullanmayı düşünüyorsanız, mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir sağlık sorununuz var ise ona göre bir yol haritası belirlemek için öncelikle doktorunuza danışmalısınız. Aldığınız takviyeyi, doktorunuzun önerileri ve ürünün üzerinde yer alan açıklamaları dikkate alarak kullanmanız tavsiye edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Alıç Ekstresi (Hawthorne) Nedir?

Alıç meyvesi, besin açısından zengin olan meyveler olarak bilinir. Bu meyveler ekşi, keskin bir tada ve hafif bir tatlılığa sahiptir. Renkleri sarıdan koyu kırmızıya kadar değişir. Alıç ekstresi de bu meyvelerin özlerinden oluşur.

Alıç Ekstresi (Hawthorne) Faydaları Nelerdir?

Her takviyenin özellikleri değişkenlik gösterebilir ve kişiden kişiye etkisi farklı olabilir. Dolayısıyla bir takviye kullanmadan evvel uzmana danışmak ve en doğru takviyeyi seçmek önem taşır. 

Kimler Alıç Ekstresi (Hawthorne) Kullanmalı?

Takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri; fiziksel durum, yaş ve cinsiyet gibi pek çok etmen nedeniyle farklılık gösterebilir. Almayı düşündüğünüz alıç ekstresi (hawthorne) takviyesinin ürün içeriğini göz önünde bulundurup, doktorunuza danışarak kullanmaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Alıç Ekstresi (Hawthorne) Takviyesi Nasıl Kullanılır?

Kapsül formundaki takviyeler su ile tüketilerek pratik şekilde alınabilir. Gıda takviyelerinin kullanım şekli ile ilgili en doğru kararı vermek için öncelikle doktorunuzun önerilerini ve takviye ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatlarını dikkate almanız önerilir.

Alıç Ekstresi (Hawthorne) Nereden Satın Alınır?

Alıç ekstresi (hawthorne) takviyelerine fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Vitaminler.com üzerinden ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca size özel indirimler, aynı gün kargo imkanı ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.


Kaynaklar: 

  1. Polyphenolic Composition of Crataegus monogyna Jacq.: From Chemistry to Medical Applications, 2015YÜKLENİYOR..