Vitaminler
4 ürün listeleniyor.

Dermoskin

Dermoskin, dermokozmetik alanında hizmet veren bir Türk markasıdır. Araştırma-Geliştirme faaliyetleri 1982 yılında başlamış ve ilk ürünleri 2007 yılında Dermoskin markasıyla pazara sunulmuştur. Saç ve cilt serinde uzmanlaşmış olan markanın gıda takviyesi ve dermokozmetik sınıfında geliştirdiği ürünlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Dermoskin Ürünleri Kullananların Yorumları

Dermoskin ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Dermoskin Çeşitleri ve Deneyimi

Dermoskin, gıda takviyelerini dermokozmetik ürünü hediyeli olarak sunarak avantaj sağlamaktadır. Özellikle Medobiocomplex-K isimli saçlara yönelik formüle edilmiş biotin ve çinko içerili* gıda destekleri oldukça popülerdir. *Biotin ve çinko, normal saçın korunmasına yardımcı olur. Bu ürünün yanında saç dökülmesini önlemeye yardımcı olan şampuan hediye olarak sunulmaktadır.

Dermoskin üretim tesislerinin kurulmasıyla birlikte 2011 yılında Ar-Ge kapasitesi geliştirme ve kendi üretim faaliyetlerini başlatma fırsatı bulmuştur. 2014 yılında kurulan Teknopark İstanbul'daki Ar-Ge Laboratuvarlarında yeni ürünler geliştirilmiş ve her yıl ürün yelpazesi Ar-Ge müdürü ve kimya mühendislerinden oluşan ekibin tecrübeleri ve çabaları doğrultusunda düzenli olarak artmaktadır.

Dermoskin Güvencesi

Dermoskin, üretim tesisindeki çalışma kapasitesinin yanı sıra, Türkiye'deki tüm şehirleri kapsayan bir dağıtım ağını da tüketicilerine sunmaktadır. Firma, dermokozmetik ve gıda takviyeleri alanında ürün çeşitlerine sahiptir ve müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

YÜKLENİYOR..