Vitaminler

Eczacıbaşı

Eczacıbaşı sağlık grubunun temelleri, 1942 yılında Dr. Nejat F. Eczacıbaşı'nın kendi laboratuvarında D-Vital ismiyle anılan vitamini üretmesiyle atılmıştır.1952 yılında Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası olan Eczacıbaşı kurulmuştur. Köklü bir geçmişe sahip olan firma, gelecekte de özellikle yüksek teknoloji ile üretilen ve Türkiye'de üretimi olmayan biyoteknolojik ürünlere yoğunlaşmayı hedeflemektedir. Eczacıbaşı firması, Ar-Ge konusunda dünya çapında başarı sağlamış iş ortaklarının bilgi birikimi ve deneyimini kendi üretim, pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek, çağdaş bir sağlık hizmeti anlayışı ortaya koymaktadır.

Eczacıbaşı Ürünleri Kullananların Yorumları

Eczacıbaşı  kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Eczacıbaşı’nın Gıda Takviyeleri Nelerdir?

Eczacıbaşı özellikle sağlık grubu ürünlerinde insan yaşamının değişen evreleri için büyüyen ürün ve hizmet portföyüyle Türkiye’de sağlık alanında bütünsel yaklaşım sergilemeye devam etmektedir. Kuruluşları arasında Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Eczacıbaşı Sağlık Ürünleri, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır.

İthal ettiği ve ürettiği başlıca gıda takviyeleri arasında, Medigard Multivitamin, Imutor Beta Glukan, Proxeed ve Pedivit omega 3 destekleri bulunmaktadır. Yetişkin ve çocuklara yönelik geliştirdiği formülasyonları, GMP sertifikasına sahip, Türkiye’nin en modern tesislerinde üretilmektedir.

Eczacıbaşı Güvencesi

Eczacıbaşı kalite ve üretim standartlarına uygun üretimi ve belgelendirilmiş üretim süreçlerinin yanı sıra sektöre yaptığı katkılarla dikkat çeken bir firmadır.

Eczacıbaşı Tıp Ödülleri ve Bilimsel Araştırma Destekleri, 1959 yılından bu yana yüksek kalitatif tıbbi araştırmaları teşvik etmek için Eczacıbaşı topluluğu tarafından araştırmacıları desteklemek amacıyla verilmektedir. Eczacıbaşı medikal araştırma projelerini destekleyerek Türk bilim insanlarına sağlık ve tıp araştırmaları için teşvikler sağlamaktadır. Ayrıca, Türkiye Bilişim Vakfı, Eczacıbaşı Grubu başkan yardımcısı Faruk Eczacıbaşı’nın çabalarıyla 1995 yılında kurulmuş ve ana hedef, Türkiye'nin bilgiye dayalı bir topluma geçişi için gerekli olan teknik ve fiziki altyapının gelişimine katkı sağlamak olarak belirlenmiştir.

YÜKLENİYOR..

;