Vitaminler
Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
%5
İndirim

79 TL

75 TL

Puanı: 84/100

YouPlus Kids Omega-3 150 Ml
%14
İndirim

92 TL

79 TL

Puanı: 89/100

YouPlus E-NRGY 30 Tablet

134 TL

Puanı: 88/100

Youplus Pro 15 Efervesan Tablet

89 TL

Puanı: 85/100

Youplus Vitamin D3 Sprey 20 mL

45 TL

Puanı: 86/100

YouPlus +Kids Omega-3 200 mL

33 TL

Puanı: 83/100

YouPlus Kids Multivitamin + Balık Yağı Omega 3 Hediyeli
%21
İndirim

89 TL

70 TL

Puanı: 84/100

YouPlus Multivitamin 30 Tablet
%35
İndirim

49 TL

32 TL

Puanı: 88/100

YouPlus Me-Morimax 30 Tablet

29 TL

Puanı: 70/100

YouPlus Daily Omega-3 30 Kapsül
%8
İndirim

49 TL

45 TL

Puanı: 74/100

YouPlus Kids Multivitamin 100 mL

48 TL

Puanı: 88/100

Youplus Immuwel 30 Tablet

32 TL

Puanı: 89/100

Youplus Immuwel 60 Tablet

54 TL

Puanı: 89/100

YouPlus Me-Morimax 60 Tablet

49 TL

Puanı: 88/100

YouPlus Beaut-E 60 Tablet

49 TL

Puanı: 88/100

Youplus Calciumax 60 Tablet

21 TL

Puanı: 83/100

YouPlus Multivitamin 60 Tablet

54 TL

Puanı: 88/100

YouPlus E-NRGY 60 Tablet

66 TL

Puanı: 88/100

Youplus

YouPlus; mineral, vitamin ve Omega 3 yağ asitleri gibi takviye ürünlerini geniş yelpazede buluşturan bir Abdi İbrahim markasıdır.

YouPlus Ürün Çeşitleri

YouPlus markasının takviye ürünleri, farklı tüketim alışkanlıkları ve yaşlara göre tasarlanmış çeşitlere sahiptir. Bu takviye ürünlerden öne çıkanlara geçecek olursak:

YouPlus Vitaminler

YouPlus C vitamini içerisinde çinko ve propolis gibi içerikler de yer alır. Bunun dışında C vitamininin yanı sıra bakır, demir gibi mineraller ve D, E ve B vitaminleri içeren multivitamin takviyeleri de bulunmaktadır. Vitamin ve multivitaminler; efervesan tablet, tablet ve sıvı formlara sahiptir. Yetişkin ve çocukların kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak alternatifler sunar. Multivitamin takviyeleri çocukların keyifli bir şekilde kullanabilmeleri için ayrıca çilek ve muz aroması içermektedir.

YouPlus Omega 3 Balık Yağı

Omega 3, yağ asitlerinden biri olarak bilinir. Vücutta üretilemediği için besinler ya da takviye yoluyla alınmaktadır. YouPlus omega 3 ve balık yağları, temel omega-3 yağ asitleri olan EPA ve DHA içerir. YouPlus Daily Omega-3 normal beslenmelerinde balık yiyemeyen kişiler için yutması kolay kapsüller barındırır. 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 1 kapsül olarak kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca YouPlus Kids Omega-3 Balık Yağı gibi çocuklar için sıvı formda yer alan omega 3 takviyeleri de bulunmaktadır.

YouPlus Mineraller

YouPlus takviyeleri kalsiyum ve çinko gibi bazı mineraller de içerir. Çinko insan vücudunda birçok farklı rolü olan bir mineral olarak bilinmektedir. Çoğunlukla hayvansal gıdalarda ve tahıllarda bulunur. YouPlus ürünlerinde C vitaminleri ve multivitaminler ile kombine edilmiş şekilde karşımıza çıkar. Vücudumuzda kemiklerde ve dişlerde depolandığı bilinen ve farklı roller üstlenen kalsiyum da ayrıca Youplus Calciumax 60 Tablet olarak karşımıza çıkmaktadır.

YouPlus Takviyelerinin Formları

YouPlus takviyeleri; tablet, efervesan tablet, kapsül ve sıvı gibi pek çok farklı formda karşımıza çıkar. Bahsettiğimiz formlar, kişilere kullanım açısından çeşitli kolaylıklar sunar. Farklı formlarda üretilen bu takviyeleri, çeşitli ödeme imkanları ve servis miktarları ile Vitaminler.com’da inceleyebilirsiniz.

Tablet

Söz konusu ağızdan alınan takviyeler olduğunda genelde tablet ve kapsül formlar öne çıkar. Tablet formlar, sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiştir ve katı, sert, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Efervesan Tablet

Suda eriyen tablet olarak da tanımlanabilen efervesan tablet hem yutma güçlüğü çekenler için kolaylık sağlar hem de çeşitli aromaları nedeniyle kullanıcılarına farklı tatlarda içim imkanı tanır.

Kapsül

Kapsül formunda yer alan YouPlus takviyeleri; koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde yer alır. Bahsettiğimiz bu dış kabuk ise sindirim sisteminde parçalanır. Yine tablet formunda olduğu gibi vücut sisteminde emilir ve metabolize edilir. Kapsül şeklindeki takviye ürünlerinin genelde tabletlerden daha hızlı parçalanma eğilimi vardır. Tablet formu gibi pratik bir şekilde takviye almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Sıvı

Sıvı formdaki YouPlus takviyeleri ise genelde tablet ya da kapsül formundaki takviyeleri yutmakta zorluk çeken kişiler tarafından, içimi kolay olması nedeniyle tercih edilir. Özellikle çocuklar için farklı aroma içermeleri nedeniyle keyifli bir içim yaratabilir.

YouPlus Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir gıda takviyesi satın alırken; alınan takviyenin orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular içinde yer alır. Almış olduğunuz takviye ait ambalajın tahrip edilmeden size ulaşmış olması da önemlidir. Her takviyede gıdada olduğu gibi mevcut durumunuzu değerlendirmek ve ona göre yol haritası belirlemek için önce doktorunuza danışmalısınız. Aldığınız takviyeyi, doktorunuzun önerileri ve takviye ürünün üzerinde yer alan direktifleri dikkate alarak kullanmanız tavsiye edilir.

YouPlus Ürün Fiyatları

Pek çok takviye üründe olduğu gibi YouPlus takviyelerinin fiyatları da içeriğinde yer alan bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım formuna göre değişkenlik gösterebilir. İncelediğiniz takviye çeşitlerini %100 orijinal ürün garantisi, size özel indirimler, farklı ödeme yöntemleri ve aynı gün kargo imkanıyla vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

YouPlus Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Efervesan tablet formundaki takviye ürünlerde, bir adet tabletin belli miktarda suda eritilerek içilmesi tavsiye edilir. Sıvı formdaki takviye ürünleri, ürün içindeki ölçek yardımı ile alınabilir. Kapsül ya da tablet formundaki takviyelerin ise bol su ile içilmesi tavsiye edilir. Aldığınız gıda takviyesinin üzerinde yer alan kullanım talimatlarının takip edilmesi önerilir.

Kimler YouPlus Takviyelerini Kullanabilir?

Eğer vitamin ve mineral ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak takviye kullanmayı düşünebilirsiniz. Gıda takviyesi ürünlerini sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanabilirsiniz. 

YouPlus Takviye Ürünleri Nasıl Saklanır?

Satın aldığınız takviye ürünü, buzdolabı, mutfak ve banyo benzeri nemli yerlerden uzak tutmanız önerilir. Ayrıca takviye ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatmalısınız. Takviyeleri serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Aldığınız takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

YouPlus Ürünleri Nereden Satın Alınır?

YouPlus ürünleri; fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Takviye ürün içeriklerinin yer aldığı tabloyu, günde kaç defa ve nasıl kullanılacağına dair bilgiyi yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmek mümkündür. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. YouPlus takviye çeşitlerine vitaminler.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..

;