Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Bioxcin Biotin 60 Tablet + Şampuan Hediyeli

310 TL

5,17 TL / Porsiyon
Sepete Ekle

Bioxcin

Biota’nın en büyük markalarından olan Bioxcin, 2006 yılından bu yana sektörde yer alır.

Biota Laboratuvarları Hakkında

Biota Laboratuvarları, 2002 yılından bu yana bitki uzmanlığıyla geliştirdiği ürünlerle dünya markası yaratma hedefine doğru hızla ilerlemektedir. Biota Laboratuvarları, dünya çapında tanınan markalarla gücünü doğadan alan, yenilikçi, kalitesi ve etkinliği kanıtlanmış ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. Biota Laboratuvarları tarafından üretilen ürünler, Türkiye'nin önde gelen üniversiteleri ile yürütülen klinik çalışmalardan geçer; dünyanın önde gelen bağımsız laboratuvarları tarafından etkinlik ve güvenlik testleri açısından klinik olarak değerlendirilir.

 

Bioxcin Ürünleri

Bioxcin, gıda takviyesi ve şampuan gibi farklı ürün çeşitleri ile öne çıkar. Söz gelimi; Bioxcin Biotin, biotin içeriğinin yanı sıra çinko da içeren bir gıda takviyesidir. Bu gıda takviyesi içerisinde gluten, şeker ve tatlandırıcı yer almaz.

 

Bioxcin Ürün Fiyatları

Çoğu gıda takviyesinde olduğu gibi Bioxcin gıda takviyelerinin fiyatı da içerdikleri tüm bileşenlerden gramajına ve kullanım türüne kadar farklılıklar gösterir. Bioxcin gıda takviyelerini Vitaminler.com üzerinden inceleyebilir; orijinal ürün garantisi, kapıda ödeme seçenekleri, aynı gün kargo hizmeti ile satın alabilirsiniz.

 

Bioxcin Ürünlerini Kullananların Yorumları

Bioxcin ürünlerini kullananlar, ürün açıklamasının altındaki yorum kısmından yorumlarını paylaşabilirler. Ürün yorumlarını bu bölümden okuyabilirsiniz.

 

Bioxcin Gıda Takviyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gıda takviyesi seçerken öncelikle doktorunuza danışarak mevcut durumunuzu değerlendirmeli ve ona göre bir yol belirlemelisiniz. Herhangi bir gıda takviyesi türünü seçerken mevcut durumunuzu dikkate almanız ve doktorunuza danışmanız önerilir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bioxcin Nedir?

Bioxcin, Biota'nın en büyük markalarından biridir ve 2006 yılından bu yana sektörde hizmet verir.

 

Bioxcin Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Çeşitli ve zengin beslenmeye vakti olmayanlar, günlük beslenmelerinden yeterli vitamin ve mineral alamadıklarını düşünenler, mevcut durumlarını değerlendirmek için doktora danıştıktan sonra gıda takviyesi kullanmayı düşünebilirler. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışmanız tavsiye edilir. Aldığınız takviyeleri doktorunuzun tavsiyesi ve takviye ürün talimatlarına uygun şekilde kullanmanız önerilir.

 

Bioxcin Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Tablet formdaki Bioxcin takviyelerinin bol su ile alınması gerekmektedir. Doğru kullanım bilgisi için satın aldığınız Bioxcin markalı besin takviyesinin üzerindeki talimatları takip edebilirsiniz.

 

Bioxcin Gıda Takviyeleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Bioxcin takviyeleri direkt güneş ışığından uzak, kuru bir ortamda saklanmalıdır. Besin takviyelerini kendi kutularında saklayın ve sıkıca kapatın. Bioxcin ürünlerini saklarken, üzerinde belirtilen saklama koşullarına dikkat etmeniz önerilir.

 

Bioxcin Ürünleri Nerede Satılır?

Bioxcin takviyelerini fiziksel mağazalardan ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Vitaminler.com'da ürün içerik listeleri, günlük kullanım zamanı ve servis önerileri gibi bilgilere ulaşabilir, istediğiniz gıda takviyesini farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün teslimat ile satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..