Vitaminler
Dielen Colamerim 30 Tablet
%4
İndirim

161 TL

154 TL

Puanı: 89/100

Dielen

Dielen

Dielen firması, Fransa’da 2009’ta gıda takviyeleri ve ilaç sektörüne ilk adımını atmış, 2012 senesinde Türkiye’de ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaya başlamıştır.

Dielen Ürünleri Kullananların Yorumları

Dielen ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Dielen’ın Ürün Çeşitliliği

Türkiye’de birçok tüketicisi olan firma, %85 suda çözünen ‘Dielen Colamerim’ ürün çeşidi ile bilinmektedir. Fransa merkezli Dielen Laboratories’de üretilen Colamerim ürün çeşidinin içinde kırmızı deniz yosunu (Lithothamne), çinko, C vitamini kaynağı Aserol, kalsiyum ve D3 vitamini mevcuttur. Ürünlerde kullanılan morina balığının derisinden alınan hidrojil balık kolajeni, %85 seviyesinde suda çözünebilmektedir. Morina balığı derisinin hidrolize edilmesiyle elde edilen kolajen peptitleri prolin-histidin-histidin sıralı özel peptit zincirinin kurulmasını sağlamaktadır.

Dielen Güvencesi

Fransa'da Dielen laboratuvarlarında kalite kontrol standartlarına uygun bir biçimde imal edilen ürünler birçok ülkede tüketicilerle buluşmaktadır. Dielen markasının ürün çeşitleri arasında yer alan Colamerim, patentli promerim şeklinde de isimlendirilen hidrolize balık kolajeni ve aktif peptitlerden oluşan bir gıda takviyesidir.

YÜKLENİYOR..

;