Vitaminler
4 ürün listeleniyor.
Bahs Öğün Tozu 600 Gr

319 TL

31,90 TL / Porsiyon
Sepete Ekle
Nestle Optifast Shake 53 Gr X 12 Saşe

Tükendi

Ürünü İncele
Nestle Optifast Puding 53 Gr X 8 Saşe

Tükendi

Ürünü İncele
Nestle Optifast Çorba 53 Gr X 8 Saşe

Tükendi

Ürünü İncele

Öğün Yerine Geçen Gıda (Meal Replacement)

Kilo kontrolü yapanlar günlük almaları gereken kaloriyi hesaplamak ve buna uygun öğünler yaratmak durumundadır. Bunu yapmak her zaman kolay olmadığı gibi uygulaması ve takip etmesi de zorlayıcı olabilir. Öğün yerine geçen ürünler; tam da bu ihtiyacı karşılamak için üretilmiş, yüksek besin değerlerine sahip, günlük olarak vücudun ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini tek üründe birleştiren gıdalardır.

Enerjisi Kısıtlanmış Ürünler

Öğün yerine geçen ürünler, normal beslenme düzeninde vücudun normal işleyişini sürdürebilmesi için gereken besinleri enerjisi kısıtlanmış formüllerle tüketmeyi sağlayan gıdalardır. Vücut ağırlığını azaltmak için günlük alınması gereken toplam kaloriyi tek bir üründe ve birkaç öğünde alınacak şekilde sunan bu ürünler, toplam diyetin yerine tüketilebilecek içeriğe sahiplerdir. Protein, karbonhidrat, lif ve benzeri makro besinler ile vitamin ve minerallerden oluşan mikro besinleri de aynı anda ve optimum oranlarda vücuda kazandırır. Herkesin kullanabilmesi için mide hassasiyeti olanlara özel formüllerle hazırlanan ve glüten içermeyen bu öğün yerine geçen ürünler, vücutta hızlı emilim gösteren özellikleriyle de yüksek verim sunar.

Siz de diyet programınızı kendiniz oluşturmak yerine tüm besinleri öğünlerinizde yeterli miktarda almanızı sağlayacak enerjisi kısıtlanmış gıdaları tercih edebilir, beslenme düzeninizi kolaylaştırabilirsiniz. Öğün yerine geçen gıdaları Vitaminler.com online mağazası üzerinden detaylı olarak inceleyebilir; içeriğini beğendiğiniz ürünleri günün her saati orijinal ürün garantisi ve ücretsiz kargo imkanlarından faydalanarak kolayca satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..