Vitaminler

Nutrigen

Nutrigen, çocuk gelişim şurupları ile tanınan, Mikro-Gen İlaç Sanayi’ne ait bir markadır. Nutrigen özellikle çocukların günlük beslenmelerine katkı sağlayan takviye edici gıdaları ile bilinmektedir. Damla, sprey, şurup ve toz formda bulunan Nutrigen vitamin ve mineral takviyeleri arasında Nutrigen Balık Yağı, Nutrigen Propolis Şurup, Nutrigen Üzüm ve Nutrigen Ferromixin ürünleri, en çok tercih edilen Nutrigen takviyeleri arasındadır. Nutrigen, gelişim şurupları ile günümüz beslenmesinde eksik kalan vitamin, mineral ve diğer besinlerin desteklenmesini amaçlamaktadır.

Nutrigen Ürünleri

Farklı yaş gruplarındaki çocukların farklı ihtiyaçlarına göre çocuk gelişim şurupları üreten Nutrigen, son bilimsel gelişmeler ışığında geliştirilmiş çeşitli ürünlere sahiptir. Nutrigen’in farklı gruplara ayrılan ürünleri içerisinde Sağlık Bakanlığı izinli bitkisel ilaçlar ve gıda takviyeleri, özel beslenme amaçlı gıdalar, kozmofarmasötik ürünler, fonksiyonel içecekler ve gıdalar yer almaktadır. Markanın ürün çeşitleri arasında vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş lifli çorbalar, toz içecekler, pudingler ve smoothieler bulunmaktadır. Farklı vitamin ve mineral içerikleri ile öne çıkan Nutrigen çocuk gelişim şurupları ve gıda takviyelerinin bazıları yetişkinler tarafından da kullanılabilir. Ürünlerin kaç yaşındaki çocuklar tarafından kullanılabileceği, ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Nutrigen Vitamin ve Besin Takviyeleri

Nutrigen ürünleri arasında sıkça tercih edilen ürünlerden Nutrigen Balık Yağı Şurubu portakal aroması ile beğeni toplamaktadır ve DHA/EPA oranları ile normal göz ve sinir sistemi gelişimini desteklemektedir. Bu ürün D vitamini ilavesi ile de kemik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Nutrigen Propolis Kış Şurubu bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını destekleyen, su bazlı propolis içeriği ile öne çıkan bir üründür. Nutrigen Üzüm 13 vitamin, 5 mineral ve üzüm çekirdeği ekstresinden oluşan bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir besin takviyesidir. Nutrigen Ferromixin 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanabileceği, A ve C vitaminleri ile demir metabolizmasına katkıda bulunan vitamin ve mineral kompleksidir.

Nutrigen Kalite Standartları

Nutrigen çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlayan bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunan çocuk gelişim şuruplarını yüksek kalite ve en son teknolojiyi kullanarak üretmektedir. Geliştirdiği yenilikçi ürünler ile içecek pazarında “form içecekleri” kategorisi oluşturulmasına katkıda bulunan markanın bitkisel ilaçlarının tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Markanın Çocukluk Çağı Obezitesi’ne karşı geliştirdiği Nutrigen Nutrifoods lifli fonksiyonel içecek ve gıdalarının ise dünyadaki bilinilirliğine pozitif etkisi olmuştur. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Nutrigen ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;