Vitaminler
EasyVit EasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Form
%8
İndirim

119 TL

109 TL

Puanı: 88/100

EasyVit EasyFishoil Yetişkin Omega 3 30 Çiğnenebilir Form
%17
İndirim

119 TL

99 TL

Puanı: 88/100

EasyVit EasyFishoil Multi + Omega 3 30 Çiğnenebilir Form
%1
İndirim

124 TL

123 TL

Puanı: 87/100

EasyVit EasyVit D Kids 30 Çiğnenebilir Form
%42
İndirim

79 TL

46 TL

Puanı: 85/100

EasyVit Easy Q Kids 30 Çiğnenebilir Form
%28
İndirim

139 TL

100 TL

Puanı: 89/100

EasyVit Easy Defence Beta Glukan 30 Çiğnenebilir Form
%53
İndirim

159 TL

75 TL

Puanı: 88/100

Easyvit

EasyVit, sağlığı korumayı hedefleyen, en iyi kalitede ve bilime dayalı şekilde üretilmiş yenilikçi bir besin desteği ailesidir. 

Yenilikçi bir marka olan EasyVit, kolay çiğnenebilir, kokusuz jel formundaki ürünleri ile Vitaminler.com’un online mağazasında yer almaktadır.

Easyvit Ürün Çeşitliliği:

EasyVit’in EasyFishoil, EasyDefence, Easy Q ve EasyVit D olmak üzere dört farklı ürünü bulunmaktadır.

EasyFishoil, Omega 3 açısından en zengin balıklardan, Norveç’te patentli Concordix teknolojisi ile üretilir. Çiğnenerek kolaylıkla yutulan jel formdadır. Şeker ve yapay maddeler içermez. Diğer balık yağlarına göre iki kat daha hızlıdır ve %44 daha yüksek oranda emilim sağlar.

Easy Q, içeriğindeki DHA ile normal beyin fonksiyonlarının ve görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.  Yine içeriğinde bulunan B6-B12 vitaminleri ile yorgunluk ve bitkinlik hissinin azalmasına yardımcı olurken, normal enerji oluşum metabolizmasına da katkı sağlar. Ayrıca Easy Q, sağlıklı bir metabolizma için önemli olan kolin ve folik asit de içerir. Şeker ve yapay maddeler içermeyen çiğnenebilir jel formdaki bu ürün, Patentli ConCordix® teknolojisi ile Norveç'te üretilmektedir.

İçerdiği D vitamini ile kalsiyum ve fosforun normal emilimine ve kullanımına katkıda bulunan EasyVit D, kan ve kalsiyum düzeyinin, kemiklerin, kas fonksiyonunun, dişlerin ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını korunmasına yardımcı olur ve bu fonksiyonlara katkıda bulunur. Patentli Concordix teknolojisi ile Norveç'te üretilen EasyVit D, şeker ve yapay maddeler içermez.

 

Easyvit Kalite ve Güvencesi:

EasyVit ürünleri, yağ asitleri, su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri emülsiyon formatında birleştiren patentli ConCordix teknolojisi ile üretilmektedir. ConCordix teknolojisi, sağlıklı yaşam için gerekli vitamin, mineral, balık yağı gibi etken maddelerin vücut tarafından en yüksek ve ideal şekilde kullanımını sağlar. Bu sayede etken maddelerin vücutta kullanımı yüksek oranda olur. 

EasyVit ürünleri şeker ilavesiz, katkı maddesi, yani yapay aroma içermeden beğenilen tada sahip, çiğnenebilir jel formdan oluşur. Oksijen ve neme karşı bariyer oluşturan özel üretilmiş, ödüllü paketleme teknolojisiyle jel formu her daim ilk günkü tazeliğini korur.

YÜKLENİYOR..

;