Vitaminler
2 ürün listeleniyor.
Tedafarma Vicium D3 60 Tablet

369 TL

7,38 TL / Porsiyon
Sepete Ekle
Virenal 60 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele

Tedafarma

Tedafarma markası, geliştirdiği ürünlerle tüketicilerin yaşamlarına değer katmayı ilke edinmiştir. Merkezi İzmir'de konumlanan Tedafarma 2013’ün başından bu yana kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Tedafarma Markası

Tedafarma yönetim ekibi, ulusal ve uluslararası şirketlerde satış ve yönetim konusunda 15 yıldan fazla deneyime sahip uzman bir kadro ile gün geçtikçe ilerlemeye devam etmektedir. İnsan sağlığının en önemli sorumluluk olduğunun bilinciyle hareket eden firma, tüketicisine daima en iyisini sunmaya çalışır.

Tedafarma Ürünleri

Tedafarma markası takviye edici gıda seçenekleri ile kullanıcılarına farklı opsiyonlar sunar. Tedafarma ürünlerinden biri olan Virenal birçok bitkisel yağın karışımından oluşur. Tedafarma takviye edici gıda seçeneklerinin arasında Vitein, Vikozamin ve Vicium D3 gibi farklı ürün seçenekleri de bulunur.

Tedafarma Kalite ve Güvencesi

Tedafarma ürünleri, kullanıcı memnuniyeti kriterleri temelinde çalışılmaya ve geliştirilmeye devam etmektedir. Tedafarma'nın kuruluşundan bugüne değin kalite en önemli nokta olarak görülmüştür. Tedafarma, bu çerçevede, müşterilerinin beklentilerini en iyi seviyede ve istikrarlı yönetimiyle karşılayarak, tüketici haklarına saygıyla ve gıda güvenliğini baz alarak ürünlerini pazara sunmayı ilke edinmiştir.

YÜKLENİYOR..

;