Vitaminler
Pharmaton 60 Kapsül

119 TL

89 TL

Puanı: 86/100

Pharmaton 30 Kapsül

64 TL

49 TL

Puanı: 88/100

Pharmaton 100 Kapsül

164 TL

141 TL

Puanı: 89/100

Pharmaton 50 Plus 60 Kapsül

137 TL

106 TL

Puanı: 93/100

Pharmaton Efervesan Tablet 20 Tablet

55 TL

45 TL

Puanı: 86/100

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül

74 TL

65 TL

Puanı: 91/100

Dünya çapında faaliyet gösteren Boehringer Ingelheim, 1885 yılında Almanya’nın Ingelheim şehrinde Albert Boehringer tarafından kurulan bir şirkettir. Boehringer Ingelheim firması dünyadaki 20 öncü ilaç şirketinden biridir Kurulduklarından beri,  Boehringer Ingelheim şirketi kendini yeni tıbbi ürünleri araştırma, geliştirme, üretme ve pazarlamaya adamıştır ve her yaptığı işte çevre korunmasına ve çevresel sürdürülebilirliğe önem vermiştir. Boehringer Ingelheim firması Türkiye'de de 1994'ten beri faaliyet göstermektedir. Başta Pharmaton vitamin mineral ürünleri olmak üzere her yıl ürün portföyünü genişleterek piyasaya yenilikler katmaktadır.

Pharmaton multivitamin ve mineral gıda takviyelerinde dünyanın önde gelen markalarından biridir. Pharmaton formülasyonu; beslenmemizi vitaminler, mineraller ve diğer besin öğeleri ile desteklemeye yardımcı olmak amacıyla Ginseng G115 ekstresi, vitamin ve mineral kombinasyonu ile geliştirilmiştir. Böylece Pharmaton, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı sağlamaya yardımcı olabilmektedir.

Ginseng G115:

Ginseng G115, doğru tarım uygulamalarına göre işlenmiş, olgun ‘Panax’ cinsi Ginseng köklerinden elde edilmektedir. Her bir dozda uygun miktarda aktif bileşen sağlamak için kullanım miktarı standardize edilmiştir. Pharmaton gıda takviyelerinde kullanılan Ginseng G115, kapsamlı olarak araştırılmış ve klinik olarak test edilmiştir.

 PHARMATON GIDA TAKVİYELERİ KULLANIMI

  • Pharmaton gıda takviyeleri piyasada tablet, kapsül, pastil, toz ve sıvı halde üretilebilmektedir.
  • Ülkemizde daha çok kapsül ve efervesan tablet formunda olanları bulunabilmektedır.
  • Önerilen günlük kullanım miktarı bir kapsül veya tablettir ve öğünlerle birlikte tercihen kahvaltılarda tüketilmesi önerilmektedir. Fakat Pharmaton gıda takviyelerini sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Pharmaton gıda takviyeleri veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Pharmaton gıda takviyeleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmalıdır.

YÜKLENİYOR..